Γεια σου παρεούλα!!!

evik

Member
Μηνύματα
25
Likes
10
Γεια σας admins και υπόλοιπη παρεούλα.
Είμαι η Εύη και (υποθέτω) είμαι καλά.Μένω στη Θεσσαλονίκη όμως δεν κατάγομαι από εδώ.
Έκανα την εγγραφή μου πριν λίγο καιρό αλλά δεν έχω καταλήξει αν πρέπει να θεωρούμαι new στη σελίδα σας. Κι αυτό γιατί σας παρακολουθώ περισσότερο από πέντε (5) χρόνια. Ναι,ναι καλά διαβάσατε 5,5 χρονάκια δεν μου έχει ξεφύγει ούτε μια λεξούλα από ότι έχει γραφτεί. Δίκαια θα αναλογιστείτε γιατί δεν έδωσα το παρόν πριν και πήρα την απόφαση τώρα να επικοινωνήσω μαζί σας.Λοιπόν: Μετά από τα θαυμαστά που διάβαζα εδώ έκρινα πως δεν είχα να προσφέρω κάτι εξαιρετικό όπως τόσοι από εσάς.Οι ταξιδιωτικές μου εμπειρίες λίγες και μόνο από Ευρώπη και εδώ που τα λέμε δεν έχω και ταλέντο στο να διηγούμαι και να περιγράφω. Αρκετοί απο εσάς είστε .... super τέλειοι! Και ο λόγος που αποφάσισα να σας γράψω τώρα είναι πως με επηρέασε το συμβάν με την Άννυ.Δεν θα το αναλύσω... Το αύριο δεν το έχει εξασφαλίσει κανείς ούτε νέος, ούτε γέρος! Τέλος πάντων!...
Θα ήθελα να ξέρετε πως σας παρακολουθώ αρκετές φορές την ημέρα και πως σας αγαπώ πολύ.
Φιλικά, Εύη
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.950
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Εύη καλώς όρισες.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλως ηρθες Ευη και απο κοντα.Ακομη και με τα ταξιδια που εχεις κανει μπορεις να συμβουλεψεις ενα αλλο μελος.Δεν χρειαζεται ιδιαιτερο ταλεντο.....
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
576
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Καλωσόρισες Εύη ( Αν και πρακτικά είσαι πιο παλιά από μένα:haha:)
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ηρθες και απο εμας.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γεια σου Εύη και καλώς ήρθες. Μια ταξιδιωτική ιστορία πιστεύω πως δεν έχει να κάνει τόσο με το συγγραφικό ταλέντο, αλλά κυρίως με την καταγραφή αναμνήσεων, οι οποίες με τα χρόνια ξεθωριάζουν και ξεχνιούνται. Θα σου πρότεινα να το δοκιμάσεις.

:welcome2:
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς όρισες και από μένα Εύη :)
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Kαλώς ήρθες Εύη. όπως είπε και ο Πρόεδρος τις ιστορίες τις γράφουμε όπως θέλουμε, το γράφουν εξ' άλλου και οι οδηγίες. Η Αnny μας ενώνει λοιπόν....
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.784
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Ευη καλως ηλθες στη παρεα..
 

evik

Member
Μηνύματα
25
Likes
10
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά όλους σας... να είστε καλά!
Defkalion μου άρεσε η τοποθέτησή σου. Ίσως με τον καιρό ξεχάσω κατιτίς! Προς το παρόν θυμάμαι και τη παραμικρή λεπτομέρεια !!! :) Και ποιο είναι το "κουφό"? Ενώ θυμάμαι και την παραμικρή λεπτομέρεια από ταξίδια πριν 5 χρόνια για παράδειγμα δεν θυμάμαι την προχτεσινή -ας πούμε- μέρα!!! Τόση λαχτάρα !
Ο δε σύζυγος και τα παιδιά μου δεν έχουν τον ίδιο ενθουσιασμό :( δυστυχώς!! (το ένα παράπονό μου) Τα παιδιά τώρα τελευταία προτιμούν την παρέα κι όχι την οικογένεια για ταξίδια!:klaps:(το άλλο παράπονο)
Φιλικά,Εύη
 

master1706

Member
Μηνύματα
303
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη, ξανά!!
Εύη καλώς όρισες στην παρέα και επίσημα πλέον!
Να ξέρεις ότι η βοήθεια δεν έχει να κάνει με την εμπειρία στα ταξίδια αλλά με την θέληση να θες να βοηθήσεις. Αν θες κάτι θα βρεθεί..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.007
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom