Γεια!

AngieP

Member
Μηνύματα
16
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Iordania
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
γεια σε όλα τα μέλη..εδώ και καιρό είχα δει το φορουμ αλλά λόγω έλλειψης χρόνου και λόγω δισταγμού δεν είχα αποφασίσει να γίνω κι εγώ μέλος
αποφάσισα επιτέλους να το κάνω γιατί είναι από τα ελάχιστα διαδικτυακά φόρουμ που θα μπορούσαν να με εκφράζουν

προσωπικά ταξιδεύω από τότε που γεννήθηκα αρχικά λόγω αγάπης των γονιών μου για τα ταξίδια την οποία κληρονόμησα στο έπακρο και τηρώ ευλαβικά...και μετά λόγω της δικής μου ανεξάρτητης πλέον αγάπης για να δω ότι καινούριο έβαζε το μυαλό μου
Μία αγάπη που όσο περνάει ο καιρός μου φαίνεται να εξελίσσεται σε ανάγκη και με εχει πάει στα πιο ωραία μέρη του κόσμου και στα πιο μακρυνά..από την Κίνα και την Καλιφόρνια μέχρι την Ρωσία και την Αργεντινή..τόσο μακριά ώστε να είμαι πλέον σίγουρη ότι τα πιο ωραία μέρη είναι αυτά για τα οποία δεν χρειάζεται να μετακινηθείς πάνω από κάποιες ώρες, δεν χρειάζεται να αλλάξεις χώρα και μερικές φορές μπορεί να μην χρειάζεται και να αλλάξεις πόλη.
καλά ταξίδια εύχομαι σε όλους και ειδικά για φέτος το καλοκαίρι προτείνω τα ωραία νησιά μας ανεπιφύλακτα..
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Καλωσόρισες και καλά ταξίδια!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ορισες και απο εμας.
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Καλώς ήρθες και απο μένα!
 

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Καλώς ήρθες και από εμένα και πολλά ταξίδια να κάνεις..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom