Για γνώστες, Nordkapp μέσω Σουηδίας ???

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Ήλπιζα οτι ειναι δαση xD . Ακόμα το φτιάχνουμε το πλανο. Πιθανο να βγαλουμε μερες απο πρωτεύουσες και να τις προσθέσουμε στη Σκανδιναβία !!
Η Ρουμανία έχει πολλά και πανέμορφα δάση xD!!! αλλά αυτά δεν είναι στην διαδρομή που περιέγραψες :)
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.964
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Εντάξει στο Μπιάλιστοκ θέλω μόνο να δω το γήπεδο της Γιαγκελόνια που είχε νικήσει κάποτε η Αριανάρα !!
Που τη θυμήθηκες τη Γιαγκελόνια; :haha:
Με Πρόμπιερτζ στο πάγκο εκείνη τη χρονιά και από απέναντι ο τεράστιος Εκτορ Κούπερ.
Το επεισοδιακό ματς βέβαια ήταν στο Χαριλάου, όχι στο Μπιαλιστοκ...
 

Alex Loco

Member
Μηνύματα
336
Likes
1.729
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ονειρεμένο Ταξίδι
Pamir highway
Που τη θυμήθηκες τη Γιαγκελόνια; :haha:
Με Πρόμπιερτζ στο πάγκο εκείνη τη χρονιά και από απέναντι ο τεράστιος Εκτορ Κούπερ.
Το επεισοδιακό ματς βέβαια ήταν στο Χαριλάου, όχι στο Μπιαλιστοκ...
Ακόμα θέλω στον Άρη τον Γκροζιτσκι 😃😂
 

Alex Loco

Member
Μηνύματα
336
Likes
1.729
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ονειρεμένο Ταξίδι
Pamir highway
Η Ρουμανία έχει πολλά και πανέμορφα δάση xD!!! αλλά αυτά δεν είναι στην διαδρομή που περιέγραψες :)
Ευχαριστώ για τα φώτα σου. Άλλαξα ήδη το πλάνο θα ανηφορίσουμε μέσω Βουδαπέστης στα σίγουρα κερδίζουμε και δύο ώρες έτσι 😃
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Ευχαριστώ για τα φώτα σου. Άλλαξα ήδη το πλάνο θα ανηφορίσουμε μέσω Βουδαπέστης στα σίγουρα κερδίζουμε και δύο ώρες έτσι 😃
Είναι το τρίτο οδικό με το οποίο καταγίνεσαι μέσα σε σύντομο χρονικό διάστημα. Είμαι περίεργη, όταν είναι εφικτό να γίνουν αυτά τα ταξίδια, τι θα πρωτοκάνεις!
Και μην ξεχάσεις μετά να μας τα γράψεις xD!!! ναι;;; :)
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
6.649
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
θα ανηφορίσουμε μέσω Βουδαπέστης
Κι αυτή η διαδρομή, από σχεδόν τα σύνορα με την Σερβία έως την Βουδαπέστη είναι πολύ βαρετή. Κάμπος ατελείωτος, ευθείες, και πολύ νταλίκα. Ίσως η πιο βαρετή διαδρομή που έχω κάνει. Ευτυχώς είναι σύντομη, περίπου 1,5 ώρα.
 

Alex Loco

Member
Μηνύματα
336
Likes
1.729
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ονειρεμένο Ταξίδι
Pamir highway
Κι αυτή η διαδρομή, από σχεδόν τα σύνορα με την Σερβία έως την Βουδαπέστη είναι πολύ βαρετή. Κάμπος ατελείωτος, ευθείες, και πολύ νταλίκα. Ίσως η πιο βαρετή διαδρομή που έχω κάνει. Ευτυχώς είναι σύντομη, περίπου 1,5 ώρα.
Ναι την έχω κάνει κι εγώ αλλά κάπως πρέπει να πάω 😂😂😁
 

Alex Loco

Member
Μηνύματα
336
Likes
1.729
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ονειρεμένο Ταξίδι
Pamir highway
Είναι το τρίτο οδικό με το οποίο καταγίνεσαι μέσα σε σύντομο χρονικό διάστημα. Είμαι περίεργη, όταν είναι εφικτό να γίνουν αυτά τα ταξίδια, τι θα πρωτοκάνεις!
Και μην ξεχάσεις μετά να μας τα γράψεις xD!!! ναι;;; :)
Εννοείται πως θα τη γράψω. Υπάρχουν πολλά πλάνα γενικά . Παρίσι , Μαδρίτη, Κίεβο και φυσικά Νορτνκαπ. Ακόμα δε ξέρω τι και πώς ειλικρινά αλλά το Νορτνκαπ όταν έρθει η ώρα επίσημα θα το αναγγέλλω από νωρίς και θα το γράφω σε live ανταπόκριση καθημερινά. Δε θα πάω δηλαδή θα γυρίσω και μετά θα γράψω. Θα φανούν όλα στην πορεία ας φύγει ο ιός 😁😁
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.730
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom