Για όλους εμάς που μας πολεμάνε!!!!

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
special αφιέρωση, στους φίλους μου Ρενάτα και xenos, που ετοιμάζονται να τραβήξουν για Ασία μεριά...
....θα μου λείψετε, βρε...:hug:
Pandora με συγκινησες :oops: :hug:και αναψα τσιγαρο:D και συ θα μας λειψεις και ολα τα φιλαρακια μας......

 

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Υστερα απο προσκληση της Pandora μπηκα στο γρουπ σας να ακουσω το against all odds του Phil Collins... o συνειρμος του against all odds με το τσιγαρο μου αρεσε πολυ.... Ανηκω βεβαια στην κατηγορια αυτων που σας πολεμανε, ως φανατικη αντικαπνιστρια, θεωρω βεβαια οτι δε σας πολεμαμε απλως διεκδικουμε το αυτονοητο δηλαδη ....καθαρο αερα τον οποιο μας τον στερειτε ειδικα στους κλειστους χωρους.... τελος παντων να μην δημιουργω αντιπαραθεσεις, η συσπειρωση σας και μονο με εχει αφησει αφωνη, εχετε ανοιξει τοσα θεματα, να λετε τον πονο σας... να ειστε καλα ολοι σας και σας ευχομαι ολοψυχα μια μερα να κοψετε το τσιγαρο, θα εκτιμησετε πολυ περισσοτερο αυτο που εγραψα για καθαρο αερα και καθαρα πνευμονια
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Υστερα απο προσκληση της Pandora μπηκα στο γρουπ σας να ακουσω το against all odds του Phil Collins... o συνειρμος του against all odds με το τσιγαρο μου αρεσε πολυ.... Ανηκω βεβαια στην κατηγορια αυτων που σας πολεμανε, ως φανατικη αντικαπνιστρια, θεωρω βεβαια οτι δε σας πολεμαμε απλως διεκδικουμε το αυτονοητο δηλαδη ....καθαρο αερα τον οποιο μας τον στερειτε ειδικα στους κλειστους χωρους.... τελος παντων να μην δημιουργω αντιπαραθεσεις, η συσπειρωση σας και μονο με εχει αφησει αφωνη, εχετε ανοιξει τοσα θεματα, να λετε τον πονο σας... να ειστε καλα ολοι σας και σας ευχομαι ολοψυχα μια μερα να κοψετε το τσιγαρο, θα εκτιμησετε πολυ περισσοτερο αυτο που εγραψα για καθαρο αερα και καθαρα πνευμονια
Ας παραμείνουμε σε όλα τα όμορφα, που μας ενώνουν...και είναι τόσα πολλά ! :D
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
σας ευχομαι ολοψυχα μια μερα να κοψετε το τσιγαρο, θα εκτιμησετε πολυ περισσοτερο αυτο που εγραψα για καθαρο αερα και καθαρα πνευμονια
ψίτ !!!
δεν θέλομε κατάρες εδώ!!!:cool:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Τιμής ένεκεν για τη δημιουργό του γκρουπ, που σήμερα έχει γενέθλια :birthday:
Πάμε Ρενάτα...

 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Κι άλλο ένα φιλενάδα...


I 'll be there for you
Cause you 're there for me too :clap:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Αφιερωμένο σε όλους μας, καπνιστές και μη...

Μήπως και γλυκάνουμε λίγο την πίκρα που έχουμε όλοι στο στόμα...(και δεν είναι από τα τσιγάρα...)

 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Γεια σου αγαπημενη μου φίλη!!
Ηρθα και τα κύτταρα μου γιομίσανε απο πίκρα!!! τι είναι αυτά που άκουσα και πόσα θα ρθουν ακόμα!! μια χαρά ήμουνα με τους φίλους μου τους ινδούς εκεί στα μακρυνά....
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Γεια σου αγαπημενη μου φίλη!!
Ηρθα και τα κύτταρα μου γιομίσανε απο πίκρα!!! τι είναι αυτά που άκουσα και πόσα θα ρθουν ακόμα!! μια χαρά ήμουνα με τους φίλους μου τους ινδούς εκεί στα μακρυνά....
Καλώς μου την, επιτέλους :clap:

Και πού είσαι ακόμα...εμ, σου έλεγα κάτσε εκεί, να βασανίζεσαι για να ξοδέψεις 3 ευρώ...;)
εδώ...πιασμένοι χέρι-χέρι...και virtual ταξίδια για το προσεχές μέλλον :rolleyes:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.707
Likes
6.337
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Γεια σου αγαπημενη μου φίλη!!
Ηρθα και τα κύτταρα μου γιομίσανε απο πίκρα!!! τι είναι αυτά που άκουσα και πόσα θα ρθουν ακόμα!! μια χαρά ήμουνα με τους φίλους μου τους ινδούς εκεί στα μακρυνά....

welcome και στους δυο σας. ελάτε μαζί μου...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Soudiane λάμπουν οι σελίδες οταν μπαίνεις!!!
έχεις και πολλές κατακτήσεις να ξέρεις!!!!
καλώς σε βρήκα φίλε μου!!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.865
kαλως μας επεστρεψες απο τα μακρυα
η απουσια ηταν αισθητη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.036
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom