Γιώργο με λένε...

giorgakis

New Member
Μηνύματα
4
Likes
8
Γεια σας ταξιδιώτες!

Με λένε Γιώργο, είμαι από την Κατερίνη, 25 ετών, ταξιδεύω συχνά εντός Ελλάδος και στην Ευρώπη.

Πρόσφατα ολοκληρώσαμε το παρακάτω project, θα ήθελα να ρίξετε μια ματιά, έχει ενδιαφέρον.
"Ο γύρος της Ελλάδας σε 13 ημέρες" www.facebook.com/aroundgreece13

Θα είμαι εδώ να κάνω ερωτήσεις και να δίνω απαντήσεις σε ότι μπορώ!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.822
Likes
15.887
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Γιώργο καλώς όρισες στην παρέα μας.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.002
Likes
2.095
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ηρθες.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.625
Likes
8.386
Καλωσορισες!! :)
Το βιντεο εχει ενδιαφερον... φρεσκο, ωραιες ληψεις, καλο μονταζ...
Για τον τιτλο μονο εχω μια ενσταση γιατι δημιουργει μεγαλες προσδοκιες.... τι εννοω? Ο καθενας που το παρακολουθει υποσυνειδητα περιμενει να δει την πολη του ή καποιο αλλο μερος που εχει στο μυαλο του με αποτελεσμα, οσο αναμενει, να "χανει" καποιες εικονες που μαλιστα ειναι και παρα πολυ καλες... .. Ενας αλλος τιτλος (τυχαιο παραδειγμα "4 Friends on the run") δεν δημιουργει προσδοκιες σαν αυτες που ανεφερα και ο θεατης πραγματικα βρισκεται προ εκπληξεως βλεποντας τις ωραιες εικονες...γιατι πραγμαυτικα εχετε μερικες πολυ ωραιες εικονες....και εντελει το απολαμβανει περισσοτερο....
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.123
Likes
24.376
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Πάρα πολύ ωραίο.
 

giorgakis

New Member
Μηνύματα
4
Likes
8
Καλωσορισες!! :)
Το βιντεο εχει ενδιαφερον... φρεσκο, ωραιες ληψεις, καλο μονταζ...
Για τον τιτλο μονο εχω μια ενσταση γιατι δημιουργει μεγαλες προσδοκιες.... τι εννοω? Ο καθενας που το παρακολουθει υποσυνειδητα περιμενει να δει την πολη του ή καποιο αλλο μερος που εχει στο μυαλο του με αποτελεσμα, οσο αναμενει, να "χανει" καποιες εικονες που μαλιστα ειναι και παρα πολυ καλες... .. Ενας αλλος τιτλος (τυχαιο παραδειγμα "4 Friends on the run") δεν δημιουργει προσδοκιες σαν αυτες που ανεφερα και ο θεατης πραγματικα βρισκεται προ εκπληξεως βλεποντας τις ωραιες εικονες...γιατι πραγμαυτικα εχετε μερικες πολυ ωραιες εικονες....και εντελει το απολαμβανει περισσοτερο....
Ο ελληνικός τίτλος του ταξιδιού μας είναι "Ο γύρος της Ελλάδας σε 13 ημέρες", οπότε αυτή είναι η μετάφραση στα Αγγλικά. Στο ταξίδι επισκεφθήκαμε και άλλες πόλεις-χωριά που δεν χωράνε όλα σε ένα μικρό βίντεο. Το θέλαμε μικρό για να μπορεί να το δει ο καθένας εύκολα. Επίσης θεωρώ αδύνατον να επισκεφθείς κάθε πόλη-χωριό-νησί τις Ελλάδας μέσα σε 13 ημέρες.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.625
Likes
8.386
Ο ελληνικός τίτλος του ταξιδιού μας είναι "Ο γύρος της Ελλάδας σε 13 ημέρες", οπότε αυτή είναι η μετάφραση στα Αγγλικά. Στο ταξίδι επισκεφθήκαμε και άλλες πόλεις-χωριά που δεν χωράνε όλα σε ένα μικρό βίντεο. Το θέλαμε μικρό για να μπορεί να το δει ο καθένας εύκολα. Επίσης θεωρώ αδύνατον να επισκεφθείς κάθε πόλη-χωριό-νησί τις Ελλάδας μέσα σε 13 ημέρες.
To καταλαβαινω αυτο που λες αλλα δεν εχει σχεση με το σχολιο μου... :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.333
Μηνύματα
888.635
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom