Γι αλλού πήγαινα... αλλά καλώς σας βρήκα!!!

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Έχω ακούσει ότι εκτός απ' την υπερβολική ζέστη τον Αύγουστο, είναι και πολλά μαγαζιά κλειστά κλπ. Όπως εδώ στην Αθήνα δηλαδή.
δυστυχως δεν ξερω..κοιταξες ολες τις ιστοριες-πληροφοριες εδω στο φορουμ που αφορουν στη ρωμη?
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.625
Likes
8.385
Έχω ακούσει ότι εκτός απ' την υπερβολική ζέστη τον Αύγουστο, είναι και πολλά μαγαζιά κλειστά κλπ. Όπως εδώ στην Αθήνα δηλαδή.

Ακριβώς έτσι! Είναι νεκρή πόλη τον Αύγουστο! Δεν θα μπορέσεις να δεις και να νιώσεις τον παλμό της πόλης!
 

submarine

Member
Μηνύματα
25
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού...
Επιτέλους!!! Ένα όνειρο ζωής θα γίνει πραγματικότητα. Στις 17-21 του μήνα θα είμαι στη Ρώμη. Σιγά το κατόρθωμα θα μου πείτε αλλά εγώ είμαι στον κόσμο μου τώρα.
Άντε να πάω να για να βάλω τον επόμενο στόχο μου.
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
δε θα εχεις διαβασει το σημερινο τοπικ για να χαιρεσαι τοσο.. χμμ...
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Καταρχήν το να πραγματοποιούμε ένα ταξίδι που το επιθυμούμε πολύ είναι μια ικανοποίηση που μπορούμε να την καταλάβουμε οι περισσότεροι εδώ.Κι έπειτα η Ρώμη δεν είναι τυχαίο που ανήκει στους top προορισμούς.Καλά κάνεις λοιπόν και ενθουσιάζεσαι ,με το δικιο σου....Καλό ταξίδι,θα περάσεις τέλεια πρώτον γιατί...Ρώμη είναι αυτή και δεύτερον στο forum υπάρχουν τόσες πληροφορίες που σίγουρα θα πας πανέτοιμος /η.

Όσο για τα σημερινά που αφορούν τη Ρώμη.... ας το καλό....ευθημήσαμε πάλι.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.960
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
Βοήθησε με λίγο αν θες γιατί δεν καταλαβαίνω πιο topic λες:roll:
τίποτα ! εσύ βάλε κάγγελα και αδιάβροχο ολόσωμο...πάρε και body gurd...και πήγαινε στην ευχή μας ....
εγώ φτιάχνω βαλίτσα...:D
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.792
Likes
1.141
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Βοήθησε με λίγο αν θες γιατί δεν καταλαβαίνω πιο topic λες:roll:
εδώ φτιάχνουμε εκδρομές ανάλογα με τις ώρες που έχει ο καθένας π.χ. 5 ώρες ρώμη να πάω ή να μη πάω? (να κάνει η μάνα)
7ώρες και ένα τέταρτο στο Αμστερνταμ χωρίς τις καθυστερήσεις που θα δείξει ο τέταρτος διαιτητής... τώρα αλήθεια έχεις καταλάβει που έχεις μπλέξει? εγώ πάντως σε προειδοποίησα, σε λίγο θα πεταχτεί και κάποιος που θα έχει nickname administrator και θα σου πει ότι κάνω πλάκα μη τον πιστέψεις...
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
Βοήθησε με λίγο αν θες γιατί δεν καταλαβαίνω πιο topic λες:roll:
χιουμοριστικο ηταν το ποστ μου.. γιατι εχει γινει χαμος σ' ενα thread με τη ρωμη, και καλα οτι ειναι πολυ επικινδυνη, μες το σκουπιδι και αλλα τετοια..

μην ψαρωνεις εσυ! θα περασεις σουπερ... το εγγυωνται 500 τουλαχιστον ευχαριστημενοι ταξιδευτες τραβελστοριτες!
 

submarine

Member
Μηνύματα
25
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού...
χιουμοριστικο ηταν το ποστ μου.. γιατι εχει γινει χαμος σ' ενα thread με τη ρωμη, και καλα οτι ειναι πολυ επικινδυνη, μες το σκουπιδι και αλλα τετοια..

μην ψαρωνεις εσυ! θα περασεις σουπερ... το εγγυωνται 500 τουλαχιστον ευχαριστημενοι ταξιδευτες τραβελστοριτες!
Έλεος!!! Παραδίνομαι!!!
Με κάνατε φιόγκο, είμαι σαν να έχω πάθει συτό το πως το λένε να δεις... τζετ λαγκ :haha:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
εδώ φτιάχνουμε εκδρομές ανάλογα με τις ώρες που έχει ο καθένας π.χ. 5 ώρες ρώμη να πάω ή να μη πάω? (να κάνει η μάνα)
7ώρες και ένα τέταρτο στο Αμστερνταμ χωρίς τις καθυστερήσεις που θα δείξει ο τέταρτος διαιτητής... τώρα αλήθεια έχεις καταλάβει που έχεις μπλέξει? εγώ πάντως σε προειδοποίησα, σε λίγο θα πεταχτεί και κάποιος που θα έχει nickname administrator και θα σου πει ότι κάνω πλάκα μη τον πιστέψεις...
:harakiri:
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.966
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Έλεος!!! Παραδίνομαι!!!
Με κάνατε φιόγκο, είμαι σαν να έχω πάθει συτό το πως το λένε να δεις... τζετ λαγκ :haha:
Submarine, κατέβασε το περισκόπιο και καταδύσου για να μην ακούς τίποτα εκεί κάτω στην άβυσσο!!! Μια χαρά θα περάσεις!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.617
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom