Κίνα Γνωμες για διαμονη Πεκινο και Σανγκαη

d4ydr33m3r

Member
Μηνύματα
124
Likes
29
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Καλημερα,

εχω κλεισει αεροπορικα για Πεκινο και απο εκει για Σανγκαη μεσα Αυγουστου. Θα μεινω 4 μερες Πεκινο και 3 Σανγκαη.
Θα ηθελα εφοσον καποιος εχει παει να μου προτεινει αν θελει καποια ξενοδοχεια με budget 50-70 euro (μονο για εξαιρετικη περιπτωση ανεβαινω λιγο) και για τις 2 πολεις γιατι τις επισκεφτομαι πρωτη φορα, συνηθως η βοηθεια ανθρωπων που εχουν μεινει αποδεικνυεται 10 φορες πιο χρησιμη απο το εκαστοτε booking agency.
Το κυριοτερο μελημα μου ειναι το στρατηγικο σημειο. Περπαταω πολυ αλλα θελω ευκολη προσβαση και αν ειναι δυνατον κοντα σε κεντρικο σταθμο για ευκολη μεταβαση σε πολλα σημεια.
Ευχαριστω προκαταβολικα.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Καλημερα, δεν ειμαι καταλληλη να απαντησω στην ερωτηση σου. Θα σου πουν οσοι εχουν ηδη παει. Θα ηθελα ομως να σε ρωτησω σε τι τιμη εκλεισες το αεροπορικο απο πεκινο για σαγκαη. Εγω βρηκα για 6 σεπτεμβρη 70 ευρω και δεν εχω ιδεα αν ειναι καλη η τιμη η οχι.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.395
Likes
14.343
Καλημερα, δεν ειμαι καταλληλη να απαντησω στην ερωτηση σου. Θα σου πουν οσοι εχουν ηδη παει. Θα ηθελα ομως να σε ρωτησω σε τι τιμη εκλεισες το αεροπορικο απο πεκινο για σαγκαη. Εγω βρηκα για 6 σεπτεμβρη 70 ευρω και δεν εχω ιδεα αν ειναι καλη η τιμη η οχι.
Καλούτσικη τιμή για μια πτήση +2 ωρών.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Καλούτσικη τιμή για μια πτήση +2 ωρών.
Δεν ξερω αν πρεπει να θεωρηθει ευκαιρια και να κλεισω μην τη χασω, η να περιμενω μηπως τυχει κατι καλυτερο.
 

d4ydr33m3r

Member
Μηνύματα
124
Likes
29
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Καλημερα, δεν ειμαι καταλληλη να απαντησω στην ερωτηση σου. Θα σου πουν οσοι εχουν ηδη παει. Θα ηθελα ομως να σε ρωτησω σε τι τιμη εκλεισες το αεροπορικο απο πεκινο για σαγκαη. Εγω βρηκα για 6 σεπτεμβρη 70 ευρω και δεν εχω ιδεα αν ειναι καλη η τιμη η οχι.
Αν σκεφτεις οτι πληρωσα τα διπλασια μεσω ctrip αλλα Αυγουστο ομως, τοτε νομιζω οτι ειναι μια χαρα η τιμη.

Καποιος που μπορει να βοηθησει πριν κλεισω;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.202
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom