Γνώμες για Γύθειο;

Μηνύματα
66
Likes
39
Με ωραια ψαρικα και θαλασσινα τα ταβερνακια.Δυστυχως νομιζω καπου ειπε οτι εχουν εντεκα μερες μονο ατη διαθεση τους για να στριμωξουν κ τα Κυθηρα. Αγαπητε κυριε Μαρινο Μαζη δωστε ακριβεις συντεταγμενες για το φιορδ του Γερακα. Λεω να παω μονοημερη τωρα το Πασχα που θα κατεβω στη Μανη. Ποσην ωρα ειναι απο Αρεοπολη;Παω προς Μονεμβασια κ στριβω προς τα πανω ;
Διασταύρωση 5 χλμ πριν την Μονεμβάσια αριστερά, υπάρχουν πινακίδες και κατευθύνεσαι για λιμάνι Γέρακα (ή Ιέρακα). Από τη διασταύρωση είναι περίπου 20 λεπτά, ενώ από την Αρεόπολη κάτι λιγότερο από 2 ώρες. (αυτό το "κύριε" μου πρόσθεσε καμιά 20ρια χρονάκια)
 

ΠΓΓ

Member
Μηνύματα
15
Likes
8
Σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ όλους....:kissing2:Πέρυσι πήγαμε Κύθηρα. Απίθανα!!!! Προσανατολιζόμαστε 5-6 μέρες Γύθειο για όλα αυτά που προτείνετε και στη συνέχεια στη Μαραθόπολη σε camping για τα υπόλοιπα. Θα γυρίσω Κρήτη και θα πάρω άδεια για ξεκούραση. :wakeup:. Δεν θέλω φέτος να έρθει το Πάσχα, θέλω κατευθείαν το καλοκαίρι!!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Διασταύρωση 5 χλμ πριν την Μονεμβάσια αριστερά, υπάρχουν πινακίδες και κατευθύνεσαι για λιμάνι Γέρακα (ή Ιέρακα). Από τη διασταύρωση είναι περίπου 20 λεπτά, ενώ από την Αρεόπολη κάτι λιγότερο από 2 ώρες. (αυτό το "κύριε" μου πρόσθεσε καμιά 20ρια χρονάκια)
Προς θεου... Τιτλος ευγενειας ηταν. Α πολυ ωραια συνδυαζεται κ με Μονεμβασια λοιπον γιατι εχω πολλα χρονια να παω. Ο Γερακας εχει παραλια για μπανιο;
 
Μηνύματα
66
Likes
39
Προς θεου... Τιτλος ευγενειας ηταν. Α πολυ ωραια συνδυαζεται κ με Μονεμβασια λοιπον γιατι εχω πολλα χρονια να παω. Ο Γερακας εχει παραλια για μπανιο;
Δεν υπάρχει παραλία στο Γέρακα, παρά μόνο ψαροταβέρνες και ησυχία. Προτείνω Παραλία Πλύτρας για μπάνιο (πολύ ρηχή και ζεστή θάλασσα) περίπου μισή ώρα πριν
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom