Γονείς μηνύουν το γιο τους για να φύγει από το σπίτι

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
ένας γνωστός μου ετών 37 μένει ακόμα με τους γονείς του και τώρα που χώρισε ο αδερφός του ετών 45(γιατί άραγε??) γύρισε στη μητρική αγκαλιά..Αλλά το αστείο είναι οτί μένουν στο ίδιο δωμάτιο, το παιδικό, και μάλιστα σε κουκέτα!!! αληθινή ιστορία..λογικά στο πάνω κρεβάτι κοιμάται ο "μικρός" ..και οι δύο επιτυχημένοι οικονομικά επιχειρηματίες
εχουν και τα αυτοκινητάκια και αρκουδάκια τους μαζί ?:haha:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.444
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
τελικά την πέτυχες την φασολάδα;:p

τωρα με την κρίση και την ανεργία βλέπω πολλούς που δεν θα ξεκολλάνε απο το πατρικό τους...
Οπως ξέρεις τον έστειλα να τρώει μόνο από τη φασολάδα της μανούλας του. :clap::clap::clap:
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Τι να σου πρωτοπω; Αυτα λέγονται μόνο σε πμ ή από κοντά. Ενας απλός καθημερνός διάλογος του έγγαμου βίου μου ήταν πάντως ο εξής :
" Να πάρεις τηλέφωνο τη μαμά μου να μάθεις πώς φτιάχνει τη φασολάδα γιατί ΕΓΩ φασολάδα τρώω μόνο από τη μάνα μου και μάλιστα χυλωμένη.Θα τη βράζεις 3μιση ώρες σε σιγανή φωτιά και μη διανοηθείς να χρησιμοποιήσεις χύτρα ταχύτητος. Α,ρε μάνα με τις φασολάδες σου, μου λειψες. Πώς ξεγελάστηκα κι έφυγα τόσο μακριά σου ( 4 τετράγωνα πιο πέρα) :bash:
XAAXXXAAXXXAXAXAX :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.429
Κοιτάξτε μόνο μην κάνετε τους κανακάρηδες σαν αυτούς που κοροϊδεύετε και παιδεύουν τις κόρες μας, ετσιιιιι....:D
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Ε δε θα την εκδώσω μωρέ, θα την κρατήσω στο προσωπικό αρχείο μου, να θυμάμαι να μη ξαναπαντρευτώ :bleh:. Ακου τώρα ειρωνία, τόση ώρα που μιλάμε ακούω αυτό το τραγούδι : [media=youtube]59AF8qKOEmg[/media] γειά σου ρε Φένια!!!!!!
 
Last edited by a moderator:

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Κοιτάξτε μόνο μην κάνετε τους κανακάρηδες σαν αυτούς που κοροϊδεύετε και παιδεύουν τις κόρες μας, ετσιιιιι....:D
Με πρόλαβες !! :clap::clap:

(έχω ακούσει κάτι κουφά από νεαρότερες μαμάδες για τους βλαστάρια τους (20χρονα και κάτω).... να μένεις κάγκελο.... :haha::mad::(:roll:
 
Μηνύματα
52
Likes
9
παντα πιεζα τους γιους μου να φροντιζουν τον εαυτο τους.Σπουδαζαν εκτος
αθηνων.Να επιλεξουν τις συντροφους των με αλλα κριτηρια.Οπως τα μαθεις τα παιδια.Εγω δεν ειχα πεθερα και δυσκολα καταλαβαινω τις πεθεροπληκτες
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.444
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
παντα πιεζα τους γιους μου να φροντιζουν τον εαυτο τους.Σπουδαζαν εκτος
αθηνων.Να επιλεξουν τις συντροφους των με αλλα κριτηρια.Οπως τα μαθεις τα παιδια.Εγω δεν ειχα πεθερα και δυσκολα καταλαβαινω τις πεθεροπληκτες
Το θέμα δεν είναι τι άνθρωπος είναι η πεθερά, αλλά κατά πόσο μπορεί ο σύζηγος να κρατήσει την ισορροπία και να μη δημιουργούνται εντάσεις, και αν αυτό προυποθέτει να "βάλει τη μάνα του στη θέση της " πρέπει να το κάνει.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Το θέμα δεν είναι τι άνθρωπος είναι η πεθερά, αλλά κατά πόσο μπορεί ο σύζηγος να κρατήσει την ισορροπία και να μη δημιουργούνται εντάσεις, και αν αυτό προυποθέτει να "βάλει τη μάνα του στη θέση της " πρέπει να το κάνει.

Σωστότατη η Φένια
γιατί αν ο σύζηγος δεν μπορεί ....τότε η πεθερά φταίει ????΄ οχι βεβαια
ο λαλακας φταίει που δεν κατάλαβε οτι πρέπει να βγεί απο το βρακί της μαμάς του .

Και σας τα λεει αυτά κάποιος που είναι μοναχοπαίδι ;)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.444
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Σωστότατη η Φένια
γιατί αν ο σύζηγος δεν μπορεί ....τότε η πεθερά φταίει ????΄ οχι βεβαια
ο λαλακας φταίει που δεν κατάλαβε οτι πρέπει να βγεί απο το βρακί της μαμάς του .

Και σας τα λεει αυτά κάποιος που είναι μοναχοπαίδι ;)
Μας τα λέει αυτά κάποιος που κάνει ταξίδια με τα πεθερικά του :haha::haha:

( έχω κάνει διατριβή σου λέω στα οιδιπόδεια , ξέρω τι λεω )
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.016
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom