Γυρος του κοσμου.

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Μπράβο Κωστή καλή συνέχεια... σε περιμενουμε να μας τα πεις απο κοντά με ολες τις λεπτομέριες!!!!
 

nin9r

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Πρώτο post στο forum και ελπίζω να μην με πείτε προκλητικό που γράφω εδώ. Έχοντας πλέον τελειώσει με τα "πρέπει" και τα "θέλω", ήρθε η σειρά των "ονείρων" οπότε αποφάσισα να κάνω το γύρο του κόσμου.

Έχω ήδη καταρτήσει το δρομολόγιο και έχω βρει ποιες αεροπορικές εταιρείες ασχολούνται με αυτά.

Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω είναι αν γνωρίζετε κανένα ταξιδιωτικό γραφείο που να ασχολείται με αυτού του είδους τα ταξίδια προκειμένου να ρωτήσω και να κάνω φυσικά και μια σχετική έρευνα αγοράς.

Ευχαριστώ
 

North66

Member
Μηνύματα
4.302
Likes
5.037
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Όπως βλέπω ο ταξιδιωτικός σου χάρτης είναι άδειος... προσωπικά, προτού να επιχειρήσω ένα ταξίδι RTW, θα επισκεπτόμουν κάποιες χώρες σαν προθέρμανση...
 

PopiTzil

Member
Μηνύματα
89
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
...........
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία,Κούβα..
Πόσο μα πόοοοοοσο πολύ ζηλεύω Κωστή!! Να περνάς καλά κ περιμένουμε τις εμπειρίες σου....μακάρι να μπορέσω να κάνω και εγώ κάποια στιγμή αυτό το ταξίδι ζωής!!
 

nin9r

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Όπως βλέπω ο ταξιδιωτικός σου χάρτης είναι άδειος... προσωπικά, προτού να επιχειρήσω ένα ταξίδι RTW, θα επισκεπτόμουν κάποιες χώρες σαν προθέρμανση...
Όχι, όχι... κάθε άλλο. Απλά δεν ασχολήθηκα. Όπως και να έχει. Ξέρουμε κάτι πάνω σε αυτό που ρώτησα; Θεωρώ ότι είναι πιο σημαντικό από το να γεμίσω τον ταξιδιωτικό μου χάρτη!
 

TATSE1981

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Kαλησπέρα σε όλους. Είναι η πρώτη φορά που συμμετέχω σε κάποια συζήτηση. Σκεφτόμουν με τη γυναίκα μου πως θα ήταν ένας γύρος του κόσμου. Σας παρακαλώ βοηθήστε με να εντάξω τα πιο φανταστικά μέρη σε αυτό το ταξίδι.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
καλός όρισες αλλά κάτι δε διάβασες σωστά


Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.

http://www.travelstories.gr/rules.php#rule6
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
update: με πρόλαβε ο Θανάσης
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.018
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αντι να κανετε παρατηρησεις στον ανθρωπο δεν το βοηθατε καλυτερα σ' αυτο που ζητα... Taste δωσε ενα χρονικο πλανο του ταξιδιου. Κι ενα αριθμο προορισμων (βαλε καποια ορια βρε αδερφε). Παντως να ξες, ενας σωστος και πετυχημενος γυρος του κοσμου παντα ξεκινα απο και τελειωνει βεβαιως στο Λονδινο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.429
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom