Γύρος Πελοποννήσου

Από πρόσφατο ταξίδι στη Μάνη, άδειες και άγριες ήταν η Αλυπα και ο Μεζαπος. Άγρια αλλά με ολίγο κόσμο ήταν ο Φονεας. Αύγουστο μήνα ίσως να έχουν κόσμο, Σεπτέμβριο χλωμό. Επίσης ο Βορδωνας ήταν εντελώς άδειος κι άξιζε κι αυτός τον κόπο. Μας συστήθηκε απο ντόπιους και η παραλία Αμπελος, όπου δεν πήγαμε αλλά στις φωτογραφίες φαίνεται φοβερή.
Μπράβο ρε Γιώργο! Πηρα πολλές πληροφορίες απο το ταξίδι σου και τους φίλους. Τα σημειώνω όλα κ σε ευχαριστώ.

katkats

Moderator
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
3. Υπάρχουν παραλίες που είναι επίσημα ενδεδειγμένες για σκύλους; εδώ στην Κύπρο ναι (βέβαια δεν τις λες κ παραλίες αλλά άλλο θέμα τα κομπλεξιλλικκια τα δικά μας-να και ένα κυπριακό)
Καλησπέρα και καλώς ήρθες.
Σε αυτό το άρθρο θα βρεις τι ισχύει στην Ελλάδα για τους σκύλους στην παραλία (έχει και λινκ για το ΦΕΚ)
Τι ισχύει για τους σκύλους στις παραλίες βάσει του νέου νόμου 4830/2021 | www.zoosos.gr

Καλησπέρα και καλώς ήρθες.
Σε αυτό το άρθρο θα βρεις τι ισχύει στην Ελλάδα για τους σκύλους στην παραλία (έχει και λινκ για το ΦΕΚ)
Τι ισχύει για τους σκύλους στις παραλίες βάσει του νέου νόμου 4830/2021 | www.zoosos.gr
Ευχαριστώ, μια χαρά λοιπόν θα κάνουμε τα μπανάκια μας. Εμεις ουτως η αλλως προτιμούμε μη οργανωμενες!

katkats

Moderator
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Ευχαριστώ, μια χαρά λοιπόν θα κάνουμε τα μπανάκια μας. Εμεις ουτως η αλλως προτιμούμε μη οργανωμενες!
Η δικιά μου λογική λέει ότι πιο ήσυχα θα είστε σε μεγάλες παραλίες όπου ο κόσμος μοιράζεται και πάντα υπάρχει μια άκρη με μηδαμινό κόσμο πχ. η μεγάλη της Φοινικούντας, το Μαυροβούνι, η παραλία με το ναυάγιο στο Γύθειο, οι παραλιάρες στο Costa Navarino και επίσης στο Πορί απέναντι από την Ελαφόνησο. Σου γράφω μερικές μόνο που μου έρχονται και τις έχω σχετικά πρόσφατες. Αυτές οι μικρές στη Μάνη τον Αύγουστο θα είναι τίγκα.

Η δικιά μου λογική λέει ότι πιο ήσυχα θα είστε σε μεγάλες παραλίες όπου ο κόσμος μοιράζεται και πάντα υπάρχει μια άκρη με μηδαμινό κόσμο πχ. η μεγάλη της Φοινικούντας, το Μαυροβούνι, η παραλία με το ναυάγιο στο Γύθειο, οι παραλιάρες στο Costa Navarino και επίσης στο Πορί απέναντι από την Ελαφόνησο. Σου γράφω μερικές μόνο που μου έρχονται και τις έχω σχετικά πρόσφατες. Αυτές οι μικρές στη Μάνη τον Αύγουστο θα είναι τίγκα.
Το σχεδιο ειναι να τους κουραζουμε στις πιο απομερες και μετα στις πιο κοσμικες θα ειναι πιο «κοσμιοι» 🙄 😂 ευχαριστω!

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
32.485
Μέλη
37.305
Νεότερο μέλος
nikeytyxhs

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα