Πολωνία Γύρος Πολωνιας

Μηνύματα
22
Likes
2
:(
Εγώ πάλι νομίζω ότι έχει γίνει αρκετά δημοφιλής για τους Έλληνες εδώ και μερικά χρόνια. Βοηθά βέβαια και η παρουσία της ryan.
Ε..τότε γιατι δεν υπάρχουν πολλές πληροφορίες για αυτη την χώρα καλε....
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.717
Likes
11.343
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
:(
Ε..τότε γιατι δεν υπάρχουν πολλές πληροφορίες για αυτη την χώρα καλε....
Καλά, σε σχέση με κλασικούς Ευρωπαϊκούς προορισμούς όπως Ιταλία, Γαλλία, Αυστρία και λοιπά εννοείται δεν υπάρχουν τόσες πληροφορίες, αλλά όχι και ότι δεν βρίσκει κανείς! Από ό, τι είδα υπάρχουν 20 ολοκληρωμένες ταξιδιωτικές ιστορίες στο forum για τη χώρα και κάποιες που είναι ακόμα εν εξελίξει. Και μόνο αυτές να διαβάσεις το υλικό είναι αρκετό.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.430
Έχουμε έναν "δικό μας" εκεί αλλά έχω καιρό να τον δω εδώ...όποια πληροφορία ήθελε κάποιος την έδινε αμέσως ο Θανάσης ( @ThanasisU2 ).....πάντως από τα μηνύματά του στο προφίλ όλο και κάτι θα μάθει κανείς για την Πολωνία και ειδικότερα την Κρακοβία....
 
Μηνύματα
22
Likes
2
Καλά, σε σχέση με κλασικούς Ευρωπαϊκούς προορισμούς όπως Ιταλία, Γαλλία, Αυστρία και λοιπά εννοείται δεν υπάρχουν τόσες πληροφορίες, αλλά όχι και ότι δεν βρίσκει κανείς! Από ό, τι είδα υπάρχουν 20 ολοκληρωμένες ταξιδιωτικές ιστορίες στο forum για τη χώρα και κάποιες που είναι ακόμα εν εξελίξει. Και μόνο αυτές να διαβάσεις το υλικό είναι αρκετό.
Που μωρετις είδες και ολοκληρωμένες ...
 
Μηνύματα
22
Likes
2
όταν θα είμαστε γέροι τίποτα δε θα γίνεται!
Κι όμως φίλε μου επειδή μένω σε μια παραθαλάσσια περιοχή ..κοντα σε ενα κάμπινγκ ..όλο ηλικιωμένους βλεπω να έρχονται φυσικά αλλοδαποί με τα τροχόσπιτα τους με τα όλα τους ..και ειναι και γέροι και γερή χα!χα!αλιμονο απο τον μαύρο τον έλληνα τον συνταξιούχο !!!!
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
έχω φάει τόσα χιλιόμετρα με το κουτάλι που μου φτάνουν για 2 ζωές. :haha:
Είμαι σίγουρος, εγώ που έφτασα μέχρι Λισαβώνα?και θα το έκανα ξανά αν τύχαινε...αλλά για τη Χαλκιδική θα το σκεφτόμουνα...αυτό είναι λόξα και χωρίς εισαγωγικά:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.134
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom