Ινδία Νεπάλ Γύρω γύρω στην Ινδία

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Mfish διάβασα απνευστί την ιστορία σου για την Ινδία! ..... Εσείς όμως δεν το βάλατε κάτω και αυτό σας κάνει πραγματικούς "ταξιδιώτες"!
ευχαριστω,μαλλον στη περιγραφη μου διαλεξα να γραψω λιγο χιουμοριστικα και περιληπτικα αφηνωντας εξω πολλα πραγματα απο την αλλη πλευρα, τη φτωχεια, τις αντιθεσεις κ.τλ καθως και τα αξιοθεατα, αλλα τι να πρωτογραψεις για αυτη τη χωρα, θα ηθελα εκατο σελιδες και παλι λιγα θα μετεφερα...

οσο για τις ατυχιες πραγματικα δεν ειναι τπτ σε σχεση με αυτα που ζουν εκει καθημερινα τοσοι ανθρωποι, αυτα τα βλεπεις πταισματα μετα απο τη διαμονη εκει, θα ελεγα αναθεωρεις πολλα πραγματα και τι ειναι προτεραιοτητα στη ζωη σου

(δε το βαλαμε τοτε κατω αλλα με τη κριση το βαλαμε τωρα....:bleh:Η ινδια ειναι πια απιαστο ονειρο :D)
 
Μηνύματα
64
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Kashmir
Καταπληκτική εμπειρία..!διαβάζω το ταξίδι των 36 ημερών σου εδώ και 2 ώρες και έχω πραγματικά συγκλονιστεί!!!επειδή ταυτίστηκα και με την εμπειρία ένα από τα καλύτερα μέρη είναι εκεί που βγάλατε το τσιπουράκι και τους ελληνικούς γίγαντες !Πάντως κατά την γνώμη μου πιστεύω πως για να ταξιδέψει μια παρέα γυναικών στην Ινδία θέλει οπωσδήποτε συνοδεία τουλάχιστον 2 ανδρών!!
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Επειδή πρόσφατα γύρισα από την Ινδία, έχω 14 ημέρες μπορώ να πω με σιγουριά ότι δεν αισθάνεσαι ότι κινδυνεύεις. Εμείς πήγαμε 4 γυναίκες και όλα μια χαρά. Οι άνθρωποι είναι καλοί και ευγενικοί. Είναι πανέμορφη χώρα.
 
Μηνύματα
64
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Kashmir
Επειδή πρόσφατα γύρισα από την Ινδία, έχω 14 ημέρες μπορώ να πω με σιγουριά ότι δεν αισθάνεσαι ότι κινδυνεύεις. Εμείς πήγαμε 4 γυναίκες και όλα μια χαρά. Οι άνθρωποι είναι καλοί και ευγενικοί. Είναι πανέμορφη χώρα.
Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες ..έχουν ακουστεί πολλά περιστατικά τον τελευταίο καιρό ειδικά για βιασμούς και άλλα ευτράπελα..
 

Emilykyr

Member
Μηνύματα
60
Likes
229
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Φανταστική η ιστορία σου,μολις την διάβασα.Ζήσατε απίθανες περιπέτειες και μπράβο σας που καμία δυσκολία δεν σας πτόησε. Τέτοιο ταξίδι ζωης μπορεί νομίζω να αλλάξει την κοσμοθεωρία σου. Εύχομαι να συνεχίζετε να οργανώνετε τετοια υπέροχα ταξίδια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom