Κροατία Δαλματία-Ντουμπρόβνικ

maredia

Member
Μηνύματα
121
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
In my new place
Ταξίδι-Όνειρο
Φλοριανόπολις, Βραζιλία
Παιδιά έχει ταξιδέψει κανείς Δαλματικές ακτές?Έχω ακούσει ότι είναι ένας πολύ καλός προορισμός ακόμη και για το καλοκαίρι, αληθεύει?
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Παιδιά έχει ταξιδέψει κανείς Δαλματικές ακτές?Έχω ακούσει ότι είναι ένας πολύ καλός προορισμός ακόμη και για το καλοκαίρι, αληθεύει?
Tον περασμενο Αυγουστο ημουν εκει(Σπλιτ-Δαλματικες ακτες-Ντουμπροβνικ)και μπορω να σου πω πως ηταν πανεμορφα.
 

domenica

Member
Μηνύματα
63
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
??????
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ
Ki εγώ καλοκαίρι έχω πάει και ήταν πανέμορφα.Μου έχει μείνει που βούτηξα στις 3 το βράδυ και η θάλασσα ήταν τόσο ζεστή, απίθανα.Και πολύ ωραίος εμφανισιακά λαός.
 

maredia

Member
Μηνύματα
121
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
In my new place
Ταξίδι-Όνειρο
Φλοριανόπολις, Βραζιλία
ΠΟΙΟ ειναι το καλυτερο μερος για να μεινει καποιος εκει?ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΦΥΣΙΚΑ!εχω δει ότι έχει πολλα νησακια αλλά το πιο φημισμενο ειναι το Ντουμπροβνικ. Λογικα θα πρεπει να πας πρωτα στο Ζαγκρεμπ και μετα κάπου αλλού ε?
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
ΠΟΙΟ ειναι το καλυτερο μερος για να μεινει καποιος εκει?ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΦΥΣΙΚΑ!εχω δει ότι έχει πολλα νησακια αλλά το πιο φημισμενο ειναι το Ντουμπροβνικ. Λογικα θα πρεπει να πας πρωτα στο Ζαγκρεμπ και μετα κάπου αλλού ε?
Το Ντουμπροβνικ ειναι πολυ τουριστικο μερος και δεν ειναι νησακι,οπως και το Σπλιτ επισης.
Παραλιες υπαρχουν παντου.Τωρα για το αν θα πρεπει να πας πρωτα στο Ζαγκρεμπ αυτο δεν το γνωριζω γιατι εγω μπηκα απο Βοσνια με το αυτοκινητο μου.
Αυτο ομως που ξερω ειναι οτι το Ντουμπροβνικ εχει αεροδρομιο αλλα και το Σπλιτ.
Κοιτα αυτη τη σελιδα ισως σε βοηθησει...http://www.azworldairports.com/azworld/p1420.cfm
 

domenica

Member
Μηνύματα
63
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
??????
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ
Εγώ πάλι μη με κράξετε αλλά δούλευα σε ένα κότερο και είχα πάει με αυτό.Εξού και η βουτιά στις 3 τα ξημερώματα που κοιμόντουσαν όλοι.Οπότε τα έχω δει λίγο διαφορετικά αυτά τα μέρη.Όπως λέω πάντα οι πλουσιοι που ταξιδεύουν δεν βλέπουν τίποτα.¨Εχω γυρίσει όπου έχει λιμάνι αλλά και σε κάτι μικρά νησάκια στη μέση του πουθενά.Ένα είχα και ένα εκκλησάκι μόνο πάνω.Ονόματα εκτός από τοπ Σπλιτ και Ντουβρονικ δεν θυμάμαι τίποτα άλλο γμτ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.808
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom