Δανεισμος ταξιδιωτικων οδηγων

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Μιας και ολοι οταν πηγαινουμε καπου αγοραζουμε καποιον οδηγο , ο οποιος συνηθως μετα μπαινει στο ντουλαπι ,μηπως μπορουμε να βρουμε εναν τροπο να τα δανειζουμε ο ενας στον αλλον, σε εποχη κρισης ειμαστε:p
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
...Ιθάκη...
Εγώ συμφωνώ και επαυξάνω. Όμως σε προειδοποιώ, δεν έχω ούτε Μόσχα ούτε Ανταρτική. :D
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Κι αν τον χάσουμε ρε Παπαρίζου τι κανουμε; Είμαι πολύ ξεχασιάρα, έχω χάσει DK Πράγας και παραλίγο να χάσω και Ρώμης.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου
Παιδιά εγώ έχω πάρα πολλούς οδηγούς παλιούς όμως (Lonely Planet, προσφορά με το Έθνος, έκδοση 2003) και θα ήταν χαρά μου να τους δανείσω σε όποιον ενδιαφέρεται. Χρησιμεύουν για τα γενικά στοιχεία του προορισμού, ιστορικά, πολιτιστικά κλπ γιατί είναι αρκετά παλιοί για άλλες πληροφορίες. Αν κάποιος ενδιαφέρεται (και για όποιο προορισμό..έχω από Ναιρόμπι μέχρι Λίβερπουλ) ας μου στείλει.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
λοιπόν έχουμε κι λέμε

DK οδηγοί Top 10: (Αμστερνταμ, Λονδίνο, Ρώμη, Βερολίνο) όλα στα ελληνικά

Lonely Planet: (Western Balkans, Romania & Moldova, Russia Siberia and Belarus, Baltic Countries & Kaliningrad Helsinki) αγγλικά

έχω κι κάμποσα στα Πολωνικά, αλλά δε νομίζω να ενδιαφέρει κανέναν :Ρ

αν κάποιος θέλει κάποιο από αυτά, ας στείλει ΠΜ ;)

η χρέωση μου για αυτά, είναι μια τοπική σοκολάτα από κάθε χώρα που θα πάει κάποιος

επίσης, θα στέλνω τα βιβλία μόνο σε ενεργά μέλη ;)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Νάπολι έχει κανείς ή αυτο-κάηκα που είπα οτι ειμαι ξεχασιάρα ; :)
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου
Επειδή τσέκαρα την κατάσταση των οδηγών μου...Είναι μικροί, πρακτικοί δηλαδή για να έχετε συνεχώς μαζί σας, αλλά επειδή δεν χρησιμοποιήθηκαν ποτέ (DK και Top10 χρησιμοποιώ) αν ανοίξεις τις σελίδες ξεκολάνε τα φύλα. Αυτό σημαίνει ότι : 1. Όποιος τον πάρει χρειάζεται να το κάνει σπιράλ για ευκολία του, 2. Δεν το δανείζω, το χαρίζω.

Για δάνεισμα έχω σε ελληνικά πολλά DK και Top10, για ευρωπαϊκές χώρες.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.208
Likes
5.674
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Κι εγώ μέσα είμαι για όποιον θέλει.... και έχω ξαναπεί σε ανύποπτο χρόνο ότι έχω όλους τους οδηγούς LP σε pdf για όποιον ενδιαφέρεται.
Τους έχεις όλους όλους; Γιατί έχω κι εγώ σε pdf πάρα πολλούς αλλά παρ' όλα αυτά έχει και σημαντικές ελλείψεις πχ Πορτογαλία που θυμάμαι τώρα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.666
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom