Σουηδία Δεκαήμερο στη φθινοπωρινή Σουηδία

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις σας κορίτσια,οι πιό φθηνές τιμές για καλές ώρες είναι με Malev στα 926 ευρώ για 2 άτομα.είναι ακριβά για την εποχη και την ώρα που τα ψάχνω (ενοώ 20 μέρες σχεδόν πριν την αναχώριση)?αξίζει τόσα χρήματα?
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εγω να σας πω μόνο ότι πήγα με 70 ευρώ πάνε-έλα , βρίσκω πολύ υψηλό το ποσό.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις σας κορίτσια,οι πιό φθηνές τιμές για καλές ώρες είναι με Malev στα 926 ευρώ για 2 άτομα.είναι ακριβά για την εποχη και την ώρα που τα ψάχνω (ενοώ 20 μέρες σχεδόν πριν την αναχώριση)?αξίζει τόσα χρήματα?
μηπως να ρωτουσες κανενα πρακτορειο για αεροπορικα και ξενοδοχειο ;:)
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
παρεπιπτωντως εμενα 26-30 μου το βγαζει φθηνοτερα:D
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
δυστυχώς Φένια η εταιρία που πήγες εσύ μάλλον σταματά τις πτήσεις στα μέσα οκτωβρίου για στοκχόλμη.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι

thalia 35

Member
Μηνύματα
158
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις σας κορίτσια,οι πιό φθηνές τιμές για καλές ώρες είναι με Malev στα 926 ευρώ για 2 άτομα.είναι ακριβά για την εποχη και την ώρα που τα ψάχνω (ενοώ 20 μέρες σχεδόν πριν την αναχώριση)?αξίζει τόσα χρήματα?
Ρίξε και μιά ματιά στην SWISS AIR. Swiss International Air Lines Ltd.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
και σε μένα το βγάζει φθηνότερα αλλά η επιστροφη είναι σε 18 ώρες,(άν εννοείς αυτό).
αυτο εννοω, παντως ουτε αυτη η τιμη ειναι καλη νομιζω εγω!:rolleyes:
 

Attachments

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
νότια αφρική
Kαλώς σας βρήκα,
να σε ευχαριστήσω για μια ακόμη φορά για τις πληροφορίες που δίνεις στην τόσο καλογραμμένη ιστορία σου. Να ξέρεις ότι σε σκεφτόμουν στα γραφικά καφέ που έπινα μοναχούλα τον καφέ μόκα μου διαβάζοντας σελίδες από την ιστορία σου και κρατώντας σημειώσεις :)
Φένια μου σ'ευχαριστώ πολύ! Αυτή είναι η μεγαλύτερή μου χαρά γράφοντας μια ιστορία! Να τη χρησιμοποιήσει κάποιος για να περάσει καλά!:)
 

Orpheas

Member
Μηνύματα
15
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ-ΝΤΙΖΟΝ-ΖΥΡΙΧΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΤΟΚΥΟ (ΙΑΠΩΝΙΑ)
Αν και μόνιμος κάτοικος Στοκχόλμης (Σόλνα), νομίζω πως η περιγραφή σου είναι πολύ όμορφη και σαφείς!
 

Orpheas

Member
Μηνύματα
15
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ-ΝΤΙΖΟΝ-ΖΥΡΙΧΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΤΟΚΥΟ (ΙΑΠΩΝΙΑ)
ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις σας κορίτσια,οι πιό φθηνές τιμές για καλές ώρες είναι με Malev στα 926 ευρώ για 2 άτομα.είναι ακριβά για την εποχη και την ώρα που τα ψάχνω (ενοώ 20 μέρες σχεδόν πριν την αναχώριση)?αξίζει τόσα χρήματα?
Φίλε μου την Malev δεν θα την προτιμούσα ακόμα κι αν ήταν να περπατήσω απο την Ελλάδα μέχρι την Σουηδία με τα πόδια! Αξίζει όμως να κοιτάξεις για φτηνά εισητίρια μέσα στης αεροπορικές εταιρίες οπως την novair-sas-norwegian. Ειδικά η τελευταία είναι όλα τα λεφτά! Αν θέλεις να ρίξεις μια ματιά στο site και κοίτα να δεις τιμές!
www.norwegian.com
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.675
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom