Δεν ειμαι μονος...

Shifter

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ο Γύρος του Κόσμου
Τωρα γιατι μου εχει βιδωθει μια ιδεα οτι εχω πεσει σε σφηκοφωλια με αμαζονες δεν μπορω να το καταλαβω... σκεψου να εβαζα για παρατσουκλι το "ηδονικος Ελπινωρ" :bleh::bleh::bleh:
Εδω μπορει να ειμαστε πολλοι αλλα καθε Κυριακη που θα κανω την καθιερωμενη μονοημερη εκδρομη ψαχω ολη την εβδομαδα για να εχω σιγουρη παρεα. Δε θελω καν να αναφερω τι γινετε οταν λεω για μεγαλο ταξιδι. Ενα μηνα πριν θα ερθουν μαζι 15 ατομα και αν στο τελος ερθει 1 μαζι απο αυτους το θεωρω επιτυχια... meli εχεις και ταξιδι μπροστα σου μην αγχωνεσε. Βαλε στο προγραμα και λιγο Ανδαλουσιανο Φλαμενγκο και εισαι πασας :D
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ακους εκει "σφηκοφωλια με αμαζονες"! Ε συ... νεους... λιγο πιο σεβας με μας τις παλιες! :bleh:
 

Shifter

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ο Γύρος του Κόσμου
Δηλαδη αν τωρα εγω σου πω οτι σεβομαι τα χρονια σου εσυ θα το παρεις σαν φιλοφρονηση? Παντως πρεπει να πω οτι ειναι φοβερο φορουμ γιατι εχει την ταση να πεταει σπιθες και να αναζωπυρωνει σβησμενες πυρκαγιες. Εκει που νομιζα οτι ειχα ξεχασει το σαφαρι στην Αφρικη να σου παλι μπροστα μου η επιθυμια πιο δυνατη απο ποτε... Μαλον το καλοκαιρι θα ξεκλεψω 1-2 μερες απο ισπανια να παω μαροκο για να παρω μια τζουρα απο ερημο και του χρονου θα ειναι 1η επιλογη με λιγη βοηθεια απο εδω για την επιλογη χωρας...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Δηλαδη αν τωρα εγω σου πω οτι σεβομαι τα χρονια σου εσυ θα το παρεις σαν φιλοφρονηση?
Ο σεβασμος απο μονος του ειναι η καλυτερη φιλοφρονηση. Ας με σεβεσαι εσυ, για οποιον λογο νομιζεις, εμενα δε με χαλαει καθολου! Επισης σου επιτρεπω να με αποκαλεις "θεια Ερση" αν θες. :bleh:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Γεια σας φιλοι συνταξιδιωτες. Στις 27 Μαρτιου φευγω για Βενετια,
Benvenuto κι από μένα..
κι εγώ φεύγω 27 αλλά για πιο νότια. πώς και Βενετία? θα πήγαινες Ανκόνα, λίγο πιο πριν ίσως, με τα μισά λεφτά και 10-12 ώρες νωρίτερα. ή η βόλτα στον Αγιο Μαρκο είναι τάμα?:lol:
 

Shifter

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ο Γύρος του Κόσμου
Αφου λυθηκε η παρεξηγηση "θεια" ολα μελι-γαλα. Αλωστε εδω ειμαστε μια μεγαλη οικογενεια. Βενετια ειναι η πρωτη διανυκτερευση απο Αγκονα θα παω. Παντως τωρα που τα ξαναυπολογιζω με βαση τα νεα δεδομενα βλεπω το Λινζ απο διανυκτερευση να γινετε γρηγορο περασμα γαι να εχω απο 2 νυχτες Μοναχο & Σαλτσμπουργκ και 3 νυχτες Βιεννη. Και απο 1 Βενετια , Ινσμπρουγκ και Γρατς. Αλλα ετσι κι αλλιως δεν προκειτε να κλεισω ξενοδοχεια οποτε βλεποντας και κανοντας...
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Το καλυτερο που εχεις να κανεις....:clap:
Οπου σε βγαλει ο δρομος@!
Ακομα ψαχνω...:mad:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom