Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση ''12 Χρόνια Travelstories''

Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση ''12 Χρόνια Travelstories''


  • Total voters
    49
  • Poll closed .

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.728
Likes
14.325
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Τελευταία (; ) υπενθύμιση:

Αύριο Σάββατο 28η Οκτωβρίου έχουμε συνάντηση για τα "12 χρόνια TravelStories"
στην αυλή του Soirre de Votanique
.
Μετά τις 9:00 μμ.

Φέτος η @elenara88 υπερέβαλλε εαυτόν και έφτιαξε τούρτα - υπερπαραγωγή,
σε μια εκπληκτικά εξαιρετική τιμή, ειδικά για το TravelStories.
Την ευχαριστούμε που για ακόμα μια φορά τα δίνει όλα για την τούρτα του φόρουμ,
χαρίζοντας μας γλυκά οφθαλμόλουτρα :p,
καθώς και τους γονείς της για τη βοήθεια στη μεταφορά.

Χορηγοί της τούρτας φέτος είμαστε:
katkats, Bahari,buffon85, depy!!!, Dina Z, Italitsa, spor_os, taver, travelina, @villi , @YBONNH

Θα τα πούμε κι από κοντά ...
Συγχαρητήρια στον καλλιτέχνη κατασκευαστή @elenara88 της υπέροχης τούρτας που δοκιμάσαμε και σε όλους άρεσε.
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.728
Likes
14.325
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Ήταν μια υπέροχη βραδιά! Ήταν η τρίτη συνάντηση που πήγα και νομίζω οι παρέες βρέθηκαν πιο κοντά από τις άλλες φορές. Υπέροχο κλίμα λες και ήμασταν όλοι γνωστοί. Τώρα πάντως γίναμε!
@katkats, περιμένουμε την επόμενη συνάντηση.
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
και αυτην την φορα περασαμε πολυ ομορφα, ελπιζω την επομενη να καταφερουμε να γνωριστουμε με ακομα περισσοτερους! :)
και παλι καλα ταξιδια σε ολους μας!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Μας έχει ανάψει φωτιές η μαστερκαρντ απόψε και γι' αυτό καθυστέρησα ...

Δυστυχώς δεν μπόρεσα να μείνω πολύ ώρα στη συνάντηση, αλλά μπόρεσα να σας δω όλους: και τους παλιούς γνωστούς (όπως πολύ ωραία λέει ο @travelbreak όλοι γνωστοί είμαστε πλέον) και νέες παρουσίες και λίγα νέα μέλη (θέλουμε περισσότερους την επόμενη φορά, δεν δαγκώνουμε :) ). Μαζευτήκαμε αρκετοί, πάνω - κάτω 50 άτομα. Γνώρισα αρκετούς ανθρώπους που επιθυμούσα να γνωρίσω και ιδίως τον @soudianos και τη γλυκύτατη σύζυγό του και χάρηκα πολύ. Με την @mfish να έχει αναλάβει το κόψιμο, η υπέροχη τούρτα της @elenara88 δεν πρόβαλε αντίσταση και μας γλύκανε με το παραπάνω. Περάσαμε ωραία και εύχομαι να τα πούμε ξανά σύντομα.

Βάλτε φωτογραφίες, όσοι βγάλατε, να μην παραπονιέται ο @Defkalion - εγώ δεν έχω τίποτα.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Ελκυστική απ έξω και νοστιμούλα από μέσα. Η τούρτα σου βεβαίως elenara που μας έλειψες...Ευχαριστούμε katkats για τους κόπους σου και για τα αυτοκόλλητα με τα ονόματα στο πέτο κάτι που από παλιά είχα επισημάνει...Χάρηκα που ξανάδα παλιούς και που γνώρισα νέους
IMG_0179.JPG
IMG_0174.JPG
IMG_0175.JPG
IMG_0176.JPG
IMG_0177.JPG
IMG_0178.JPG
 

ποπινο

Member
Μηνύματα
205
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΠΟΛΗ -ΑΜΑΛΦΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ
Η βραδιά ήταν πολύ ωραία και η τούρτα υπέροχη και εμφανισιακά και γευστικά και ελπίζω να το ξανακάνουμε σύντομα έτσι ώστε να μου δοθεί η δυνατότητα να γνωρίσω ακόμα περισσότερους''συνταξιδιώτες ''.
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Οι συναντήσεις του forum είναι πάντα επιτυχημένες. Περνάμε όμορφα και ζεστά.:xalara::clap::lol:. Χάρηκα ιδιαίτερα αυτή τη φορά που συνομίλησα με παλλιά μέλη-θρύλους του forum όπως ο ο @soudianos και o @hydronetta . Ευχαριστούμε τον @babaduma και την @Bahari που μας τίμησαν ερχομενοι από την Θεσσαλονίκη. Ηταν πολύ ωραία που ξαναείδα την @isabelle , την @buffon85 και τον μέλλων σύζυγό της, τον @geopap και τον ξάδερφο, την @karfitsa, την @depy!!! , τον @taver, τον @vlassis . Επίσης τιμή μου και χαρά μου που γνώρισα την @Dina Z , την @Grerena , τον @travelbreak και την όμορφη σύζυγό του, την @villy και την υπέροχη οικογένειά της (τα κορίτσια της είναι το μέλλον του forum), την @ποπινο , την @Laura. Πολλά ευχαριστώ στην @elenara88 για την υπέροχη τούρτα και φυσικά στην @katkats για την τέλεια διοργάνωση. Συγνώμη αν ξέχασα κάποιον. (Εδώ σταματάω τον οσκαρικό μου λογο).
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Σας ευχαριστώ πολυ πολύ όλους για τα γλυκα σας λόγια είτε σε δημόσια είτε σε ιδιωτικά μηνύματα!

Χαίρομαι παρα πολυ που σας αρεσε μέσα έξω !
Ελπιζω την επόμενη φορά να καταφέρω να ειμαι κοντά σας!

Ευχαριστώ ιδιαίτερα όσους συνέβαλλαν και οικονομικά για την τουρτιτσα και την @katkats που έτρεξε για όλα!

Καλα ταξίδια και ραντεβού στην πίτα!
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Ήταν όλα πολύ όμορφα, και η βραδιά και η τούρτα!! Ευχαριστώ και εγώ από τη μεριά μου την @katkats για τη διοργάνωση, την @elenara88 για την τουρτάρα και όλους όσους βρέθηκαν εκεί, ειδικότερα αυτούς που ταξίδεψαν για να είναι μαζί μας.
Υ.Γ : Το γεγονός ότι μου έτυχε να φάω το RO από το Roma το λέω και καρμικό....
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
η τουρτα ηταν υπεροχη, η αληθεια ηταν οτι μου ετυχε κομματι χωρις προορισμο και σκεφτηκα να παρω και ενα δευτερο, για να φαω προορισμο βρεεε :D:D αλλα κρατηθηκα!
vanda και εμεις χαρηκαμε πολυ! αντε και στο επομενο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.541
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom