Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση "14 χρόνια Travelstories"

Θα έρθετε;


  • Total voters
    36
  • Poll closed .

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Συνάντηση "14 χρόνια Travelstories"

Σάββατο 12/10/2019

στις 20:00

στο Μύρτιλλο καφέ στους Αμπελόκηπους.
Ελάχιστη κατανάλωση: 4€
Οδηγίες πρόσβασης
Μετρό Πανόρμου (10' περπάτημα)
Λίγα λόγια για το χώρο (από την ιστοσελίδα τους): Τo Myrtillo αποτελεί μια Κοινωνική Συνεταιριστική Επιχείρηση (Κοιν.Σ.Επ.) Ειδικού Σκοπού (Ένταξης ευπαθών ομάδων στην αγορά εργασίας).
Από τον Οκτώβριο 2013 λειτουργεί ως cafe - πολυχώρος Λόγου/Τέχνης, και αποτελεί μια καινοτόμο αυτοδύναμη εργασιακή και εκπαιδευτική μονάδα, όπου όλοι οι εργαζόμενοί της είναι συνυπεύθυνοι για τη βιωσιμότητά της.
Σήμερα το 90% των εργαζομένων στο Myrtillo ανήκει στις ευάλωτες ομάδες (άτομα με αναπηρίες).

Δηλώστε τη συμμετοχή σας
(αναφέροντας σε μήνυμα τον αριθμό των ατόμων της παρέας σας, αν δεν έρθετε μόνοι σας) και διαδώστε το!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Πώς τυχαίνει τα τελευταία 2 χρόνια και όλες μα όλες οι συναντήσεις γίνονται όταν λείπω ταξίδι.... 12/10 ΜΑΛΛΟΝ (το ελπίζω βασικά, σόρρυ) θα λείπω πάλι σε προορισμό-διακαή πόθο και στις 15/11 θα έχω το τέκνο, με το οποίο όμως μπορώ να περάσω από Ηλιούπολη (@isabelle) και να κάτσω αυτή τη φορά άνω των 10' της προηγούμενης :D
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.163
Πώς τυχαίνει τα τελευταία 2 χρόνια και όλες μα όλες οι συναντήσεις γίνονται όταν λείπω ταξίδι.... 12/10 ΜΑΛΛΟΝ (το ελπίζω βασικά, σόρρυ) θα λείπω πάλι σε προορισμό-διακαή πόθο και στις 15/11 θα έχω το τέκνο, με το οποίο όμως μπορώ να περάσω από Ηλιούπολη (@isabelle) και να κάτσω αυτή τη φορά άνω των 10' της προηγούμενης :D
Δεν γίνονται πάντα οι συναντήσεις όταν λείπεις ταξίδι. Απλά εσύ κάθε τρεις και λίγο ταξιδεύεις, οπότε και είναι περίπου αναπόφευκτο να συμπέσουν οι ημερομηνίες :p

Υ.Γ. Στο παιδί θα πεις ότι πάτε να δείτε ένα ντοκυμαντέρ με καταπληκτικά χρώματα και πολλές αγελάδες κι έτσι αυτή τη φορά ίσως πιάσεις 15λεπτο πριν το πας στο λουνα παρκ :haha:
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Ας ξεκινήσουμε λοιπόν, παρούσα 2 άτομα (εγώ και η κόρη;)) αν και θα φύγει ..
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία [√]
Ναι, κι από μένα.
Πάω να το διαδώσω!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Ναι, κι από μένα.
Πάω να το διαδώσω!
Σωστή και μπράβο γιατί δεν καθόλου μακριά η ημερομηνία ;).

Βάλτε την 12η Οκτωβρίου στην ατζέντα σας και δηλώστε συμμετοχή! :welcome:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Υ.Γ. Στο παιδί θα πεις ότι πάτε να δείτε ένα ντοκυμαντέρ με καταπληκτικά χρώματα και πολλές αγελάδες κι έτσι αυτή τη φορά ίσως πιάσεις 15λεπτο πριν το πας στο λουνα παρκ :haha:
Ευκαιρία να βγάλει μεροκάματο στα φανάρια έξω από το Δημαρχείο πουλώντας χαρτομάντιλα, όσο εγώ θα απολαμβάνω την παρουσίαση στις αναπαυτικές τους καρέκλες..

Αν δε πάω τελικά εκεί που περιμένω, θα έρθω στη συνάντηση!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Θα ψαρεύω μπακαλιάρο... Next time!
 

Stelios

Member
Μηνύματα
85
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Μελβούρνη...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες :)
Εγώ θα προσπαθήσω να έρθω λίγο αργότερα, γιατί εκείνο το ΣΚ είναι το μόνο ΣΚ του χρόνου που πρέπει να είμαι στη δουλειά λόγω συμμετοχής σε έκθεση :( και δεν ξέρω τι ώρα θα ξεμπερδέψω
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.675
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Εγώ έκλεισα εισιτήρια για Αθήνα για τις 15 Νοέμβρη πάντως γιατί φαινόταν ότι προς τα εκεί θα πάει :haha::haha:. Καλά να περάσετε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom