Δημοσκόπηση

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Επειδή δε βλέπω κίνηση, θα ήθελα να σας παρακαλέσω όλους να λάβετε μέρος.

Γίνεται μια μεγάλη προσπάθεια το TravelStories na κάνει ένα μεγάλο βήμα προς τα εμπρός, και αυτό δε μπορεί να γίνει παρά μόνο με τις κατευθύνσεις που θα του δώσουν οι χρήστες του, δηλαδή εσείς.

Έχει μεγάλη σημασία λοιπόν για το μέλλον και τις αλλαγές στο σάιτ να απαντήσετε σε όλες τις ερωτήσεις που αφορούν το σάιτ, και κυρίως σε αυτές που αφορούν το τί θέλετε να αλλάξει.

Ευχαριστώ.
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Εγώ έγραψα αλλά θα ήθελα κάτι να συμπληρώσω. Υπάρχει τρόπος;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δήμο δυστυχώς δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα. Αν θέλεις και δε σε πειράζει, στείλε μου με ένα pm αυτό που θέλεις να συμπληρωθεί για να ληφθεί υπ'όψη μαζί με τα υπόλοιπα αποτελέσματα της δημοσκόπησης.
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Έγώ είδα κάτι που με προβλημάτισε στο site αυτό. Αρνητικά σχόλια σε βάρος πρακτορείων. Επειδή ζούμε σε πονηρούς καιρούς και ο καθένας θα μπορούσε πίσω από την ανωνυμία του, (ή όπως είδα απο διάφορα σχόλια, από βλακεία και μόνο ) να κάνει ζημιά σε κάποιον επαγγελματία, προτείνω όταν κάποιος σχολιάζει αρνητικά κάποιο πρακτορείο ,να το κάνει επώνυμα και όχι ανώνυμα. Για φανταστείτε να αρχίσουν να πέφτουν μηνύσεις εναντίον του site? Η δυσφήμιση τιμωρείται. Όποιος θέλει να κάνει σχόλια και να διατηρήσει την ανωνυμία του, ας περιοριστεί στα θετικά σχόλια για πρακτορεία από τα οποία έμεινε ευχαριστημένος.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχεις δίκιο για το θέμα των καταγγελιών και μόνο. Όπως έχω γράψει και στις οδηγίες της αντίστοιχης ενότητας, όποιος θέλει να κάνει καταγγελίες θα πρέπει να διαθέτει τα προσωπικά του στοιχεία στη διάθεση του site.

Θεωρώ όμως τουλάχιστον υπερβολικό το να μην επιτρέπονται ούτε τα απλά σχόλια , είτε αυτά είναι υπέρ είτε κατά ενός πρακτορείου.
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Αυτό λέω και γω. Η λογοκρισία στο internet είναι απαράδεκτη. Απλά είναι καλό να προστατευόμαστε όλοι. Πάντα πρέπει να γράφουμε σχόλια. Τα σχόλια είναι πάντα καλά, αλλά όπως είπα και παραπάνω τα θετικά δεν βλάπτουν και τα αρνητικά που βλάπτουν θα πρέπει να είναι ενυπόγραφα. Και τα λέω όλα αυτά, γιατί έχω ταξιδέψει με τα περισσότερα πρακτορεία και έχω πολλά ράμματα για τη γούνα τους! όταν θα γράψω κάποιο σχόλιο λοιπόν, θέλω να ξέρω τι με περιμένει. :)
Οπότε θα πρέπει να περιοριστώ μόνο στα καλά σχόλια και θα αποφύγω να κατηγορήσω κάποιο πρακτορείο. Όσοι καταλάβουν, κατάλαβαν! :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πολύ σωστά τα λες.

Στη Δημοσκόπηση τώρα, δε βλέπω κίνηση.... Βρε παιδιά, πάρτε μέρος. Για να βελτιωθεί το σάιτ γίνεται όλη η βαβούρα. :)
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Μια πρόταση για ενεργοποίηση πάνω στο θέμα. Δεν ξέρω αν γίνεται βέβαια. Ομαδικό προσωπικό μήνυμα για όλους.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γίνεται αλλά δε θα μπω σ'αυτή τη διαδικασία. Υπάρχει μια τεράστια ανακοίνωση πάνω πάνω σε όλες τις σελίδες του σάιτ, όποιος θέλει να βοηθήσει θα το κάνει. :)
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Καλώς. Αυτό που ξέχασα όταν πήρα μέρος στη δημοσκόπηση αφορούσε τη βελτίωση του σάϊτ αλλά δεν εξαρτάται από τη συντονιστική ομάδα. Όλοι εμείς πρέπει να γράψουμε κι άλλες ιστορίες να ανεβάσουμε το ποσοσυό τους σε σχέση με όλα τα άλλα ΧΡΗΣΙΜΑ βέβαια. Να επιβεβαιώσουμε έτσι και το δεύτερο μισό travel-stories.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.065
Μέλη
38.911
Νεότερο μέλος
ell

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom