Διάσημοι ή ήμι-διάσημοι συνταξιδιώτες

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Με το πρώην ζευγάρι Κωστοπουλος-Μπαλατσινου πάνω απο δεκα χρόνια πριν στην επιστροφή απο Νέα Υόρκη. Αυτοί, τα παιδιά, η νταντά και οι 14 τεραστιες βαλίτσες τους.
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.328
Likes
3.468
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
2009 ή 2010 σε Ζυρίχη - Θεσσαλονίκη σκάνε όλοι μαζί οι λάτιν Πάμπλο Γκαρσία, Σέρχιο Κόκε, Τόνι Κάλβο, Χαβίτο κ ίσως ξεχνάω κ κανέναν (πρώην ποδοσφαιριστές σε ΠΑΟΚ, Άρη για οσους δεν γνωρίζουν)
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Τον Γιώργο Μαργαρίτη σε πτηση Ryanair Αθήνα Θεσσαλονίκη. Πόνεσε η ψυχή μου που τον είδα να πετάει με Ryanair.
Σιγά τα ωά, ολόκληρος Woody Allen έχει πετάξει με Ryanair από Αθήνα :bleh:
(Πραγματικό περιστατικό, δούλευα τότε στο αεροδρόμιο.)

Παιδιά να μας λέτε και κάνα κουτσομπολιό μαζί (πχ τι φορούσε ο διάσημος/ημιδιάσημος, με ποιον ηταν, πώς συμπεριφερόταν, αν ήταν γλυκός/ξινός), δεν μας αρκεί μόνο να λέτε ότι είδατε τον τάδε και τον τάδε:haha:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.377
Likes
14.282
Σιγά τα ωά, ολόκληρος Woody Allen έχει πετάξει με Ryanair από Αθήνα :bleh:
(Πραγματικό περιστατικό, δούλευα τότε στο αεροδρόμιο.)

Παιδιά να μας λέτε και κάνα κουτσομπολιό μαζί (πχ τι φορούσε ο διάσημος/ημιδιάσημος, με ποιον ηταν, πώς συμπεριφερόταν, αν ήταν γλυκός/ξινός), δεν μας αρκεί μόνο να λέτε ότι είδατε τον τάδε και τον τάδε:haha:
Η χαρά του κουτσομπολιού δηλαδή :haha:

Ο Μπάγιεβιτς πάντως ήταν με την ξανθιά κυρία που έλεγαν ότι ήταν σε σχέση και την έπαιρνε μαζί του στις ομάδες που πήγαινε ;)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Θυμάμαι πέτυχα τη Μενεγάκη στο check in (αμίλητη κι απρόσιτη) στη Κύπρο, το μακαρίτη Σεργιανόπουλο κάποιες θέσεις πιο μπροστά σε πτήση από Παρίσι όπου ο αφιλότιμος άναψε τσιγάρο κι αμέσως του την έπεσαν οι αεροσυνοδοί και τον Clive Owen στο security check του Εl.Vel. (χρειάστηκα θυμαμαι λίγο χρόνο να τον επεξεργαστώ μην κάνω λάθος. Είχα μια συνάδελφο εκείνη την εποχή τρελλή και παλαβή μαζί του, κιότεψα να ζητήσω να βγάλω φωτό για να την ιντριγκάρω)
 

Iris_90

Member
Μηνύματα
760
Likes
3.838
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ταξίδι-Όνειρο
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
Θυμάμαι πέτυχα τη Μενεγάκη στο check in (αμίλητη κι απρόσιτη) στη Κύπρο, το μακαρίτη Σεργιανόπουλο κάποιες θέσεις πιο μπροστά σε πτήση από Παρίσι όπου ο αφιλότιμος άναψε τσιγάρο κι αμέσως του την έπεσαν οι αεροσυνοδοί και τον Clive Owen στο security check του Εl.Vel. (χρειάστηκα θυμαμαι λίγο χρόνο να τον επεξεργαστώ μην κάνω λάθος. Είχα μια συνάδελφο εκείνη την εποχή τρελλή και παλαβή μαζί του, κιότεψα να ζητήσω να βγάλω φωτό για να την ιντριγκάρω)
@hydronetta Τελικά δεν βγήκες φώτο ; Είχε και bodyguards μαζί του ;;;
 

Iris_90

Member
Μηνύματα
760
Likes
3.838
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ταξίδι-Όνειρο
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
Ένα ένα τα θυμάμαι και εγώ , τέλη Αυγούστου 2013 είχα επιστρέψει από τη Γερμανία και είχαμε προσγειωθεί στο Ελ.Βενιζέλος και στους ιμάντες περιμέναμε να παραλάβουμε τις βαλίτσες μας ... Στον πιο πέρα ιμάντα περίμεναν τις βαλίτσες τους άνθρωποι που χαν έρθει από τη Σαντορίνη , κοιτάω και βλέπω τον Γιάννη Σπαλιάρα , πανύψηλο και μαυρισμένο από την ηλιοθεραπεία να περιμένει τις αποσκευές του , φορούσε βερμούδα και διχαλωτή σαγιονάρα ... Άνετος ήταν δεν έκανε προσπάθειες να μην τον αναγνωρίσουν ...

Plus throwback : Είχα το 2008 πολύ πρωινή πτήση για ένα νησί (δεν θυμάμαι πιο) και εκεί που περίμενα , τώρα δηλαδή πολύ πρωί , ήμουν στην αίθουσα αναμονής πτήσεων και περνάνε μπροστά μου με σκυμμένα κεφάλια και τεράστια γυαλιά ηλίου μαζί με κάτι χειραποσκευές στα χέρια ο Νίκος Κουρκούλης και η Κέλλυ Κελεκίδου , θυμάμαι η Κελεκίδου φορούσε ένα κίτρινο μίνι φόρεμα και ψηλές λευκές πλατφόρμες , είχα πιασμένα τα μαλλιά της αλογοουρά , ενώ ο Κουρκούλης ένα τζιν παντελόνι , ένα t-shirt με γράμματα και αθλητικά παπούτσια , την εποχή που χε μακρύ μαλλί ...

Μα ένα ένα τα θυμάμαι και εγώ ...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.997
Θυμάμαι πέτυχα τη Μενεγάκη στο check in (αμίλητη κι απρόσιτη) στη Κύπρο, το μακαρίτη Σεργιανόπουλο κάποιες θέσεις πιο μπροστά σε πτήση από Παρίσι όπου ο αφιλότιμος άναψε τσιγάρο κι αμέσως του την έπεσαν οι αεροσυνοδοί και τον Clive Owen στο security check του Εl.Vel. (χρειάστηκα θυμαμαι λίγο χρόνο να τον επεξεργαστώ μην κάνω λάθος. Είχα μια συνάδελφο εκείνη την εποχή τρελλή και παλαβή μαζί του, κιότεψα να ζητήσω να βγάλω φωτό για να την ιντριγκάρω)
Στην Ραφηνα περιμενε ολοκληρο πλοιο να φτασει η αφεντια της για να φυγουμε.
 

Nick_St

Member
Μηνύματα
136
Likes
2.237
Ταξίδι-Όνειρο
Venezuela
Σε αεροδρόμια θυμάμαι Σάκκαρη στο lounge της αιγαίου, γλυκύτατη φιλικότατη. Δεν μπορώ να καταλάβω το hate που τρώει από τους περισσότερους Έλληνες. Την συμπαθώ άπειρα. Χαριστέα έχω πετύχει σε ίδια πτήση για Θεσσαλονίκη και ενώ για χρόνια πίστευα ότι είναι μπούφος, με διέψευσε πανηγυρικά, μιλάμε για μεγάλη τυπάρα, φοβερός.

Ανοίγω και subtopic "Διάσημοι ημιδιάσημοι που έχετε σερβίρει" και θα πω ότι σεζόν στη Μύκονο ήταν μεγάλο σχολείο. Να ρχεται Barbara Palvin, ο ορισμός της υπερκαλλονής, να είναι τέρμα απλή, να ναι φιλικότατη και να μας μιλάει με το σεις και με το σας και να ρχεται την επόμενη εβδομάδα με complimentary για ένα event η ανφάν γκατέ των ανθυποσελεμπριτάδων του ελληνικού ίνσταγκραμ Κόνι Μεταξά, Έβελυν Καζαντζόγλου, Τάσος Ξιάρχο, Ελευθερία Ελευθερίου και καναδυό άλλοι και να δίνουν άλλη διάσταση στην έννοια τουπέ. Το θυμάμαι σαν σήμερα γιατί ήταν κολλητά οι μέρες, είχα πάθει σοκ και στις δύο περιπτώσεις. Πόσο προσιτό και φιλικό μπορεί να είναι ένα πασίγνωστο μοντέλο Victoria Secret και πόσο υφάκι μπορεί να έχουν ντεμέκ ινφλουένσερς που απέκτησαν προβολή στην ψωροκώσταινα.

Παιδιά να μας λέτε και κάνα κουτσομπολιό μαζί
Υπάρχει πολύ υλικό από σεζόν, αλλά είναι κυρίως ξένοι. Ο πιο κομψός και καλοντυμένος ήταν ο Ashley Young (επί χρόνια αρχηγός Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Εθνική Αγγλίας), ντρεπόσουν να σταθείς δίπλα του. Ο χειρότερος με διαφορά σε συμπεριφορά ήταν ο Χεσέ (Ρεάλ, Παρί), απίστευτα αγενής. Ένα άλλο γεγονός που μου είχε κάνει μεγάλη εντύπωση ήταν τα insta travel couples των εκατοντάδων χιλιάδων followers. Είχαμε αρκετούς τέτοιους ινφλουένσερς της νέας γενιάς και σχεδόν όλοι είχαν κάκιστη συμπεριφορά, καμία σχέση με το προφίλ του σούπερ ντούπερ ουάου ζευγαριού που δείχνουν στα social. Θυμάμαι χαρακτηριστικά τους thelosttwo που ήταν σε φάση "γλύκανε μωρή λίγο", ξινίλα σε άλλα επίπεδα, δεν μιλούσαν καν μεταξύ τους.

Από Έλληνες το παρεάκι Ζαμπίδης-Γαλακτεροί-Ζαμπέτογλου-Νικόλ Μαυρίδη ήταν οι πιο φιλικοί, χαμογελαστοί, ευδιάθετοι και απλά ντυμένοι. Πολύ θετική εντύπωση μου άφησαν Ζαχαράτος και Μπέτυ Μαγγίρα, ωραίοι τύποι, φουλ χαβαλές. Περίπτωση που ήταν πολύ πιο όμορφη άβαφη από ότι βαμμένη, Δήμητρα Αλεξανδράκη, κούκλα πραγματικά και σωματάρα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom