Διαγωνισμός Καλύτερης Ταξιδιωτικής Ιστορίας: Ελλάδα - Υποβολή Συμμετοχών

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
[imga="right"]http://www.travelstories.gr/files/globeman.gif[/imga]Μετά την ολοκλήρωση και του 2ου διαγωνισμού Ταξιδιωτικών Ιστοριών, προχωρούμε στον 3ο!!!

Ο 3ος διαγωνισμός αφορά τις καλύτερες Ταξιδιωτικές Ιστορίες από τη χώρα μας, την Ελλάδα!

Τα μέλη καλούνται να δηλώσουν συμμετοχή στο παρόν θέμα με μία Ταξιδιωτική Ιστορία που έχουν γράψει ΗΔΗ ή που θα γράψουν μέχρι την ολοκλήρωση της υποβολής συμμετοχών (δε χρειάζεται δηλαδή η ιστορία να γραφτεί τώρα, μπορεί να έχει γραφτεί και παλιότερα). Η υποβολή συμμετοχών θα διαρκέσει μέχρι και την 20/2. Αν υπάρξουν περισσότερες από 20 συμμετοχές, τότε στο διαγωνισμό θα συμμετάσχουν οι 20 πρώτες, οπότε δηλώστε συμμετοχή γρήγορα.

Μόλις ολοκληρωθεί η υποβολή συμμετοχών, θα ακολουθήσει η ψηφοφορία που θα διαρκέσει 1 μήνα. Αυτή τη φορά τα δώρα είναι περισσότερα, καθώς τα μέλη θα κερδίσουν προϊόντα travelstories (μπλουζάκια, κούπες, καπελάκια, κλπ).

Πιο συγκεκριμένα:

- Ο 1ος του διαγωνισμού θα κερδίσει προϊόντα travelstories επιλογής του αξίας 60 ευρώ
- Ο 2ος θα κερδίσει προϊόντα travelstories
επιλογής του αξίας 45 ευρώ
- Ο 3ος θα κερδίσει προϊόντα travelstories
επιλογής του αξίας 30 ευρώ

Τα δώρα είναι προσφορά του www.stampadiko.gr, το οποίο φιλοξενεί μπλουζάκια, κούπες, και άλλα προϊόντα όχι μόνο του TravelStories αλλά και άλλων clubs.

Για πάμε! Ελπίζω να δω μεγάλη συμμετοχή!
 
Last edited:

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Ταξιδιωτική ιστοριούλα από την Ελλάδα έχω ολοκληρωμένη άρα σημαίνει ότι θα λάβω μέρος!:clap::clap::clap:

Η συμμετοχή μου θα είναι με το "Μια Κυριακή στη Λίμνη Δόξας και στα χωριά του Φενεού Κορινθίας" (προσθέτω και το link της ιστοριούλας: http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...%ED%E5%EF%FD-%EA%EF%F1%E9%ED%E8%DF%E1%F2.html)

Καλή μας επιτυχία οι συμμετέχοντες...
 

tania

Member
Μηνύματα
203
Likes
179
Επόμενο Ταξίδι
δεν ξέρω!
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο ταξίδι
Πολύ ωραία ιδέα! Ευκαιρία να βάλω υποψηφιότητα με την "Σαντορίνη: Το διαφορετικό νησί του Αιγαίου". Αφού γλίτωσα το ποδοπάτημα από τα μανιασμένα γαϊδουράκια στο καλντερίμι των Φυρών, ευκαιρία είναι. Δεν ξέρεις τι μας ξημερώνει.
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Μετά από λίγη ωρίτσα διλλήματος, επέλεξα την ταξ. ιστ. "Road trip στην ... Ελλάδα!" για την συμμετοχή μου στο διαγωνισμό!

Το link της ιστορίας είναι εδώ.

Καλή συμμετοχή σε όλους, καλή τύχη και επιτυχία! :clap:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Ας δηλώσω λοιπόν και εγώ τη συμμετοχή μου με την Β.ΠΙΝΔΟ . Καλη επίτυχία στο διαγωνισμό με πολλές συμμετοχές και ακόμα περισσότερες ψήφους και καλή επιτυχία σε όλους τους συμμετέχοντες.
 
Last edited by a moderator:

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Κι`αλλος διαγωνισμος!!!:clap:
Εχουμε στραβωθει απο το διαβασμα:haha:

Def οταν καποια στιγμη τελειωσουν οι διαγωνισμοι με τον ορο "καλυτερο"
μετα να ξεκινησεις τα "χρυσα βατομουρα".

Καλη επιτυχια σε ολους!!!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.371
Likes
6.868
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Κι`αλλος διαγωνισμος!!!:clap:
Εχουμε στραβωθει απο το διαβασμα:haha:
γι αυτο σκεφτομαι να βάλω μια φωτο-ιστορια!
ουτε ξεστράβωμα ουτε τιποτα,,,
μια μικρή εισαγωγούλα, λιγων λεξεων
και μετά βιντεάκι με εικονες-φωτογραφίες ...ντυμένα με κατάλληλη μουσική...:cool:
το πολύ ενα πεντάλεπτο!

ποιοι το ελεγαν; οι κινεζοι;
μια εικονα ισον χιλιες λεξεις;
30 φωτογραφίες ισον με 30000λεξεις:haha:

Σκέφτομαι να τιμήσω την Ικαρία!
αν δεν υπαρχει προβλημα με τους ορους του διαγωνισμού!:haha:
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
γι αυτο σκεφτομαι να βάλω μια φωτο-ιστορια!
ουτε ξεστράβωμα ουτε τιποτα,,,
μια μικρή εισαγωγούλα, λιγων λεξεων
και μετά βιντεάκι με εικονες-φωτογραφίες ...ντυμένα με κατάλληλη μουσική...:cool:
το πολύ ενα πεντάλεπτο!
Πολύ ωραία ιδέα!
Νομίζω ότι πρέπει να είναι το θέμα του επόμενου διαγωνισμού!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.675
Likes
50.527
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Επίσης μπορούσε να γίνει ένας διαγωνισμός με ιστορίες που να μην περιορίζονται γεωγραφικά αλλά σε επίπεδο περιεχομένου. Ας πούμε διαγωνισμός ιστορίας "πώς καταστράφηκε το ταξίδι μου" ή "ευτράπελα σε αεροδρόμια", "χειρότερος συνταξιδιώτης που είχα ποτέ", "τραγικότερο ξενοδοχείο", "χειρότερη γαστρονομική εμπειρία" κλπ. Έτσι δε θα γινόμασταν και κακοί, όπως θα γινόταν με τα βατόμουρα, αλλά θα γελούσαμε με τα χάλια μας.
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
Επίσης μπορούσε να γίνει ένας διαγωνισμός με ιστορίες που να μην περιορίζονται γεωγραφικά αλλά σε επίπεδο περιεχομένου. Ας πούμε διαγωνισμός ιστορίας "πώς καταστράφηκε το ταξίδι μου" ή "ευτράπελα σε αεροδρόμια", "χειρότερος συνταξιδιώτης που είχα ποτέ", "τραγικότερο ξενοδοχείο", "χειρότερη γαστρονομική εμπειρία" κλπ. Έτσι δε θα γινόμασταν και κακοί, όπως θα γινόταν με τα βατόμουρα, αλλά θα γελούσαμε με τα χάλια μας.
καταπληκτικη ιδεα.να προσθεσω οτι ζητω συγγνωμη που δεν ψηφισα τις προηγουμενες φορες.ειχα προβλημα φορτου διαβασματος.τωρα ομως θα επανορθωσω.περιμενω με αγωνια τις υπολοιπες συμμετοχες
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Επίσης μπορούσε να γίνει ένας διαγωνισμός με ιστορίες που να μην περιορίζονται γεωγραφικά αλλά σε επίπεδο περιεχομένου. Ας πούμε διαγωνισμός ιστορίας "πώς καταστράφηκε το ταξίδι μου" ή "ευτράπελα σε αεροδρόμια", "χειρότερος συνταξιδιώτης που είχα ποτέ", "τραγικότερο ξενοδοχείο", "χειρότερη γαστρονομική εμπειρία" κλπ.
συμφωνω απολυτως!!καταπληκτικη ιδεα!!
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Οι προτάσεις σας είναι πολύ ενδιαφέρουσες και θα ληφθούν υπ' όψιν για τους επόμενους διαγωνισμούς.
Το θέμα μας όμως εδώ είναι η υποβολή συμμετοχών για τις ιστορίες της Ελλάδας.
Ας μείνουμε στο θέμα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.755
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom