Διαγωνισμός - Κερδίστε δύο διανυκτερεύσεις στο Aristi Mountain Resort

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Να απαθανατίζω την κάθε στιγμή με τη φωτογραφική μου μηχανή, να δοκιμάζω νέες τοπικές γεύσεις σε κάποια από τα καλύτερα εστιατόρια του μέρους, να περπατάω ατελείωτες ώρες μέχρι να πονέσουν τα πόδια μου με σκοπό να δω όσα περισσότερα αξιοθέατα μπορώ και για να νιώσω τον παλμό του νέου τόπου που έχω την τύχη να βρίσκομαι, να κολυμπάω στις καλύτερες παραλίες, να απολαμβάνω τη φύση και να μυρίζω τον αέρα, να κάνω έξαλλο shopping στα τεράστια εμπορικά καταστήματα και μετά απολαμβάνοντας τον καφέ μου να σχεδιάζω την επόμενη εξόρμηση, να αγοράζω souvenirs για μένα και τους δικούς μου ανθρώπους, να μη χάνω με τίποτα το πρωινό-κάτι που δεν το συνηθίζω στο σπίτι μου, να προσπαθώ να κοιμάμαι λιγότερο για να ζήσω όσο το δυνατόν περισσότερα...:D
 

art

Member
Μηνύματα
6
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Sulawesi
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
street photography, περιπλάνηση στα πιο απίθανα μέρη...
 

TAX78

Member
Μηνύματα
142
Likes
50
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Περπάτημα μέχρι τελικής πτώσης, άπειρες φωτογραφίες και δοκιμή τοπικών γεύσεων και ποτών (κυρίως μπύρες που λατρεύω).
 

stayros

Member
Μηνύματα
78
Likes
181
Να απαθανατίζω την κάθε στιγμή με τη φωτογραφική μου μηχανή και να δοκιμάζω νέες τοπικές γεύσεις....
 

PETROS-TONIA

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΟΡΕΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟ(ΟΔΙΚΩΣ)
Εάν πούμε ότι το περπάτημα το φαγητό και οι φωτογραφίες είναι δεδομένες δραστηριότητες σε ένα ταξίδι,τότε η επόμενη αγαπημένη είναι ενοικίαση οχήματος και απόδραση στην φύση.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Εεεε φυσικά να περπατάμε πολύ ωστε να δούμε ολα όσα πρέπει να δούμε, να δοκιμάζουμε νέες γεύσεις και οπωσδήποτε εαν πρόκειται για πόλη να πηγαίνουμε μια βόλτα στα προάστια να δούμε την ζωή εκτός "ιστορικού/τουριστικού κέντρου"
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Κλασική επιλογή αποτελεί το περπάτημα μέχρι τελικής πτώσης με ενδιάμεσες στάσεις σε ιδιαίτερες γωνιές είτε για φωτογραφίες είτε για να απολαύσω ένα καφέ, ένα καλό κρασί ή ένα τοπικό έδεσμα! Κλασικός αλλά ο καλύτερος τρόπος να γνωρίσεις ένα τόπο όσο περισσότερο μπορείς στις μέρες, λιγοστές συνήθως, που έχεις !
 

Emilykyr

Member
Μηνύματα
60
Likes
230
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Διαγωνισμός

Το περπάτημα και η περιήγηση σε όλα τα αξιοθέατα τραβώντας πολλες φωτογραφίες και βίντεο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom