Διαγωνισμός - Κερδίστε δύο διανυκτερεύσεις στο Aristi Mountain Resort

artonweb

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική
Προτιμώ να φωτογραφίζω νέα αξιοθέατα, να μαθαίνω για τα τοπικά έθιμα και να δοκιμάζω τα τοπικά φαγητά.
 

njv9

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΤΖΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΑΡΔΗΝΙΑ-ΚΟΡΣΙΚΗ
Trekking στο βουνό χειμώνα-καλοκαίρι.
Περπάτημα στις πόλεις
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.413
Περπάτημα, αξιοθέατα, μουσεία, γκαλερύ, καφέ, εστιατόρια, μπαρ, ψώνια, φωτο, πάρκα, διασκέδαση, εξερεύνηση, διαδρομές όμορφες, κουβεντούλες με ντοπιους, εξοχή, βουνό....και ένα σωρό άλλα...
 

clandestino

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
να τριγυρνω με έναν οδηγό και τη φωτογραφική στο χέρι για να δω τα αξιοθέατα και να γνωρίσω την πόλη, να ανακαλύπτω όμορφα μικρα καφέ, να δοκιμάζω τοπικά γλυκά και φαγητα
 

mpekon

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Λονδίνο ξανά και ξανά
Στα ταξίδια, ως γνωστόν, ρίχνεις πολύ περπάτημα! Με τους φίλους μου έχουμε βρεί έναν ωραίο και ξεκούραστο τρόπο να βλέπουμε κομμάτια της κάθε άγνωστης πόλης!
Αστικό λεωφορείο!
Το παίρνουμε τις ώρες που σερνόοοομαστε πια απ'την κούραση και οδεύουμε από το ένα τέρμα ως το άλλο και ξανά πίσω! Αν κάτι σπ'το παράθυρο μας κινήσει το ενδιαφέρον, κατεβαίνουμε στην επόμενη στάση και το εξερευνούμε! Και μετά συνεχίζουμε το περπάτημα! Ανυπομονώ για το επόμενο ταξιδάκι μας!!!
 

EftixisM

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα-Κομοτηνή
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
Σίγουρα αγαπημένη μου δραστηριότητα και σκοπός των ταξιδιών μου είναι η εξερεύνηση του εκάστοτε τόπου και το να δοκιμάζω τα παραδοσιακά εδέσματα του τόπου...;)
 

σαιτας

Member
Μηνύματα
696
Likes
372
Περπάτημα και φωτογραφίες εννοούνται βέβαια.
Φαγητό και κρασί κι αν δεν είμαστε σκασμένοι ή ψόφιοι,σεξ.

Δηλαδή τι ντρέπεστε να το γράψετε λες και είναι κάτι αφύσικο;
Δεν λέει να πας σε ξένη χώρα και να μην κάνεις σεξ.Έχεις να λες μετά ότι "το έχεις κάνει στο μισό πλανήτη".
Ακριβως αυτο ειναι το νοημα των διακοπων. Ευγε !
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.506
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom