Διαγωνισμός - Ταξίδι και Συναίσθημα - Κερδίστε ένα αεροπορικό εισιτήριο!

Μηνύματα
46
Likes
60
Επόμενο Ταξίδι
τωρα με ΔΝΤ... βρασε ρυζι
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια
την επομενη φορα να μην οριστει επαθλο!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.720
Likes
50.738
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Την επόμενη φορά οι διαγωνιζόμενοι να καταθέτουν τα αρνητικά της φωτογραφίας στα κεντρικά του Travelstories στη Μελβούρνη.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
την επομενη φορα να μην οριστει επαθλο!
Ε τότε δεν θα είναι διαγωνισμός.
Εγώ πάντως την επόμενη φορά θα δημιουργήσω μια φωτογραφία στο photoshop που το κατέχω,ένα μαύρο μάμπα να στρογγυλοκάθεται στο κρεβάτι μου..με τίτλο ΣΟΚ-ΔΕΟΣ-ΤΡΟΜΟΣ
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.720
Likes
50.738
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ε τότε δεν θα είναι διαγωνισμός.
Εγώ πάντως την επόμενη φορά θα δημιουργήσω μια φωτογραφία στο photoshop που το κατέχω,ένα μαύρο μάμπα να στρογγυλοκάθεται στο κρεβάτι μου..με τίτλο ΣΟΚ-ΔΕΟΣ-ΤΡΟΜΟΣ
Βάλε και το σκυλί του τριπάκια δίπλα να κείτεται νεκρό από το δάγκωμα του μάμπα. Πουλάει.
 
Μηνύματα
46
Likes
60
Επόμενο Ταξίδι
τωρα με ΔΝΤ... βρασε ρυζι
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια
τα υπολοιπα επαθλα σ οποιον πετυχει το φλουρι στην πιτα, τι να πω! ή μην ανακοινωνετε το επαθλο... τεσπα, το θεμα ειναι να κανουμε κατι επειδη μας αρεσει κ το αγαπαμε, οχι για να φανουμε πιο εξυπνοι απο τους αλλους. Ψιλλοι στ αχυρα!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.150
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ε τότε δεν θα είναι διαγωνισμός.
Εγώ πάντως την επόμενη φορά θα δημιουργήσω μια φωτογραφία στο photoshop που το κατέχω,ένα μαύρο μάμπα να στρογγυλοκάθεται στο κρεβάτι μου..με τίτλο ΣΟΚ-ΔΕΟΣ-ΤΡΟΜΟΣ
Βάλε και το σκυλί του τριπάκια δίπλα να κείτεται νεκρό από το δάγκωμα του μάμπα. Πουλάει.
Μη σκεφτει καποιος ανθρωπος να κλεψει, αμεσως να τον αντιγραψετε!
 
Last edited:

Alobar

Member
Μηνύματα
41
Likes
155
Δεν μπορώ να εντοπίσω ποιές μπορεί να είναι από google,wallpapers κτλ αλλά εντόπισα σίγουρα μία που είναι δημιουργία photoshop είτε έτοιμη είτε του μέλους οπότε έτσι κι αλλιώς δεν είναι πραγματική.
Και συμφωνώ με την Bahari..απ την στιγμή που θα είναι με κλήρωση ποιό το νόημα να βάλεις μια ξένη φωτογραφία?
Γιατί μια προσωπική φωτογραφία που έχει επεξεργαστεί με φωτοσοπ δεν είναι πραγματική?
Και το δημιουργία photoshop δεν υπάρχει. Υπάρχει η δημιουργία φωτογράφου η χομπιστα που έχει κάτσει να μάθει photoshop(που όπως ξέρεις είναι περίπλοκο και δεν είναι ένα κουμπί κάνε πιο γαμάτη και ψεύτικη την φωτογραφία μου) και το έχει χρησιμοποιήσει για να διορθώσει/βελτιώσει κάποια πράγματα.
Όσον αφορά τις φωτογραφίες που λέτε δεν τις έχω δει καν.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Γιατί μια προσωπική φωτογραφία που έχει επεξεργαστεί με φωτοσοπ δεν είναι πραγματική?
Και το δημιουργία photoshop δεν υπάρχει. Υπάρχει η δημιουργία φωτογράφου η χομπιστα που έχει κάτσει να μάθει photoshop(που όπως ξέρεις είναι περίπλοκο και δεν είναι ένα κουμπί κάνε πιο γαμάτη και ψεύτικη την φωτογραφία μου) και το έχει χρησιμοποιήσει για να διορθώσει/βελτιώσει κάποια πράγματα.
Όσον αφορά τις φωτογραφίες που λέτε δεν τις έχω δει καν.
Κατ αρχήν συμφωνώ.Προσωπικά θέλω οι φωτογραφίες μου να αγγίζουν το τέλειο γιαυτό και χρωματικά πάντα τις επεξεργάζομαι ή μπορεί να δημιουργήσω κάποιο εφέ ας πούμε ασπρόμαυρη με έντονο έχρωμο σε κάποιο σημείο.
Σαυτο λοιπόν δεν αντιλέγω.Δεν μιλάω για χρωματικές αλλαγές.
Αν όμως κόψω εμένα και με βάλω να ξαπλάρω σε μια παραλία στη Χαβάι ενώ δεν έχω πάει ε δεν θα την πεις και πραγματική φωτογραφία.
Ή αν πάρω το μαύρο μάμπα που ανέφερα και το βάλω να κάνει βόλτες στον κήπο μου!
Αυτο λοιπόν είναι δημιουργία.δεν είναι βελτίωση.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.465
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom