Διαγωνισμός: Τι σημαίνει για σας TravelStories?

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
1.Πληροφορίες για τα μελλοντικά ταξίδια ...τώρα βέβαια θα γίνουν ξύδια με την κρίση
2.Αμα δεν μπορούμε ταξιδεύουμε νοερά μέσα απο ιστορίες άλλων μελών..
3. Social και διάφορα κουτσομπολιά.....
4.Να βοηθήσουμε κάποιο μέλος στην οργάνωση του ταξιδιού του
5.Να πούμε και καμιά μα...κια να περάσει η ώρα...
6.Να την πούμε σε κάποιον (που λέει και Traveler)..
7.Travel wars οφ κόρσ....αλκοόλ νο μορ
8.Μαθαίνουμε και κάποια πράματα σχετικά με κουζίνες, ποτά και περίεργα πράγματα στον κόσμο..
9.Και γενικά είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα....
10..ααα και που και που λίγο ban..ιο :D

ΥΓ Def άσε τις τσιγκουνιές και βάλε κανα pet καγκουρώ στη κλήρωση...
 

papariskonst

Member
Μηνύματα
208
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Παγκόσμιος Ταξιδιωτικός Οδηγός
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Πέρα από τη βοήθεια που μπορεί να μου προσφέρει και την ευχαρίστηση που νιώθω όταν βοηθήσω κάποιον έστω και λίγο στην οργάνωση του ταξιδιού του, πέρα από τις ιστορίες που διαβάζω και με ταξιδεύουν, για μένα travelstories σημαίνει ότι είμαι κομμάτι μιας μεγάαααλης παρέας που, αφήνοντας στην άκρη τις ατομικές ιδιαιτερότητες, όλα τα μέλη της έχουν τον ίδιο πυρήνα -τη λατρεία για τα ταξίδια, τη φλόγα του να γνωρίζεις συνεχώς καινούργια πρόσωπα, πράγματα, συνήθειες, το όνειρο να γυρίσεις όλο τον κόσμο.
Παρόλο που δεν σας έχω γνωρίσει, και δεν ξέρω αν σας γνωρίσω κάποτε, σας νιώθω κοντά μου!!!
 

fapmaster24

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Travelstories ειναι μαζικες πληροφοριες για διαφορα μερη απο διαφορετικες εμπειριες ανθρωπων που σου δινουν την εμπνευση να κανεισ κ συ το ιδιο !
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξιδιωτική εγκυκλοπαίδεια
Ταξιδιωτικός οδηγός
Παρέα πολλές ώρες της μέρας
Εκτόνωση!!!
 

sophie_3601

Member
Μηνύματα
103
Likes
92
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα Σινικό Τείχος
Travelstories = μια ζεστή travelοπαρέα που σε βοηθάει στα ταξίδια σου, σε συμβουλέυει,γίνεται ο οδηγός σου για το μέλλον και σου κρατάει συντροφιά ακόμα και όταν είσαι απλά στο σπίτι!
 

annoulita100

Member
Μηνύματα
313
Likes
704
Επόμενο Ταξίδι
Ινδοκίνα
Ταξίδι-Όνειρο
All the world 💓
Travelstories...Λοιπόν!!!
Ο λόγος που δεν μπορώ να ξεκολλήσω το μυαλό μου αφού όλη τη μέρα ταξιδεύει σε τόσα μέρη μέσα από τις υπέροχες ιστορίες των μελών.
Ο λόγος που με οδηγεί στην απόφαση του επόμενου ταξιδιού χωρίς καν να έχω πραγματοποιήσει το προσεχές!
Ο λόγος που με κάνει να ζηλέυω(καλοπροαίρετα ε!) ανθρώπους για τις ομορφιές που έχουν δει τα μάτια τους και φυσικά να θέλω να ζήσω κι εγώ.
Το υπέρτατο βοήθημά μου αφού μπορώ να βρω σχεδόν οποιαδήποτε πληροφορία χρειαστώ για τα ταξίδια μου.
Η αρχική μου σελίδα.
Ο ''άγγελος'' μου μιας και μου δείχνει πρώτος όποια προσφορά κυκλοφορεί.
Και φυσικά...ο εχθρός της τσέπης μου!!!:haha::haha::haha:
Για όλους αυτούς τους λόγους λοιπόν παραμένω travelstories-addicted:bleh:
 

Nektarios87

Member
Μηνύματα
99
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Φολεγανδρος
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Οτι καλυτερο σε πληροφοριες για καθε γωνια του πλανητη!!
Συνεχιστε τα ταξιδια και εμεις μαζι με εσας οταν τα διαβαζουμε...
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.521
Likes
7.773
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
..ταξιδια, πληροφορια, αντιπαραθεση και γιατι οχι φιλία...
 

magdalena

Member
Μηνύματα
15
Likes
25
ένας ωραίος χώρος για να ανταλλάξεις απόψεις και εμπειρίες με ανθρώπους παθιασμένους με τα ταξίδια!Έτσι οργανώνεις καλύτερα το δικό σου επόμενο ταξίδι και βοηθάς και τον επόμενο ταξιδιώτη να περάσει καλά και να οργανώσει ακόμα καλύτερα από εσένα το δικό του ταξίδι! Ένα site για να είσαι πάντα με τη βαλίτσα στο χέρι κυνηγώντας ταξίδια,προσφορές,περιπέτειες και τα ταξίδια-όνειρό σου!
 

eleannanikos

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου..
Ατελείωτες όμορφες εικόνες από κάθε γωνιά της γης, όνειρα και αναμνήσεις με διαφορετικό χρώμα,πολιτισμό και κουλτούρα.. Αφορμή για ανταλλαγή εμπειριών, συμδουλών και προτάσεων από άτομα που έχουν ένα κοινό πάθος,το ταξίδι...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom