Διαγωνισμός για 1000 Νύκτες στήν Γενεύη

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Προσοχή απ' τους όρους.

FGT&C reserves the right to make the one-night booking subject to an agreement to pay a penalty in the event of a cancellation or no-show.
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
Προσοχή απ' τους όρους.

FGT&C reserves the right to make the one-night booking subject to an agreement to pay a penalty in the event of a cancellation or no-show.

Όταν κάνεις το booking ναι. Και παραπάνω νύχτες να βάλεις, στους όρους όσων ξενοδοχείων έχω κοιτάξει το αναφέρει αυτό. Επίσης πρέπει να τα προπληρώσεις.
ΤΟ κακό είναι ότι τα περισσότερα 4* και 5* ξενοδοχεία είναι κάπως ακριβά.

Τα ποσοστά μου...(μην ξεχνιόμαστε:)-εγώ άνοιξα το θέμα με τον διαγωνισμό...).
Βρες μου και έναν διαγωνισμό για δωρεάν πτήσεις να ολοκληρωθεί το πακέτο και θα έχεις και το ποσοστό σου :xalara:
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Και 5 αστερο να κλεισεις αν κερδισεις ειναι δωρεαν,μπορεις να ακυρωσεις δωρεαν μεχρι 24 ωρες πριν
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
Και 5 αστερο να κλεισεις αν κερδισεις ειναι δωρεαν,μπορεις να ακυρωσεις δωρεαν μεχρι 24 ωρες πριν
Ναι , εννοώ προφανώς ότι δεν αξίζει να πάω για 1 βράδυ. Σκέφτομαι αφού δεν ξέρω από τώρα άδειες να κλείσω τουλάχιστον 2 βράδια για ΣΚ από τώρα( το 1 δωρεάν και το άλλο με πληρωμή )(γιατί πρέπει μέχρι τις 31/05 να κλείσω για να εξαργυρώσω το δώρο) και αν μπορέσω να πάρω άδεια να κλείσω αργότερα άλλο ένα βράδυ με πληρωμή.

Αν κλείσω το ένα δωρεάν βράδυ σε 5άστερο και στο/α επόμενο/α μεταφερθώ σε ένα πιο οικονομικό θα ναι ταλαιπωρία. Οπότε κοιτάζω να το συνδυάσω


YΓ όσοι κάνατε λάβατε μέρος κοιτάξτε στα SPAM κτλ. Γιατί εμένα το gmail μου το έβαλε εκεί
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Παντως κλεισε γρηγορα εξαντλουνται τα ξενοδοχεια
 
Last edited:

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Πώς σου στειλαν μειλ αφού στο σάιτ τους λέει ότι ο διαγωνισμός παρατείνεται μέχρι 24/5?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.976
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom