Διαγωνισμός Sofitel - 80 Νights

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Μπα... Άσε που το ξενοδοχείο στο Buenos Aires δεν είναι και τίποτα σπέσιαλ (για Sofitel). Αλλά και γενικώς κανένα από τα "σπέσιαλ" Sofitel δεν έχεις στη λίστα (με εξαίρεση το LA, αλλά 7 βράδια στο LA είναι too much).

Κι εγώ για Sydney θα πήγαινα... Αν δεν βγαίνει το budget, πας Πορτογαλία, αλλά με μισή καρδιά (έχω μείνει στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο το 2009, είναι καλό 4* αλλά όχι τίποτα τρομερό, μου προκαλεί μεγάλη εντύπωση το πως γλύτωσε τη μετονομασία του σε Pullman...)
Τα σπεσιαλ sofitel ποια ειναι? Να το ξερουμε για το διαγωνισμο του χρονου:haha::haha:
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Μπράβο Θανάση! :clap: :clap: :clap:
Συγχαρητήρια και πάντα τέτοια!
Καλοτάξιδος!!! :cool:
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
συγχαρητηρια και καλη διαμονη οπου και αν επιλεξεις!!!
 

voulina

Member
Μηνύματα
143
Likes
91
Ταξίδι-Όνειρο
Λιουμπλιάνα
Συγχαρητήρια κι από μένα! Πάντα τυχερός! Ξεκίνα να μαζεύεις λεφτά και ετοιμάσου για να πραγματοποιήσεις το ταξίδι-όνειρό σου!! :clap::clap:
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.738
Likes
15.103
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Μπράβο σου Θανάση και από εμένα και καλό σου ταξίδι.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
σας ευχαριστώ όλους σας για την βοήθεια. πραγματικά έκανα μαλακία που δε έβαλα τίποτα Παρίσι ή Νέα Υόρκη, άλλα θα αρκεστώ σε αυτά που διάλεξα τότε για χαβαλέ. Έστειλα μαιλ στα κεντρικά της Sofitel να μάθω μέχρι πότε πρέπει να τους ενημερώσω. Άμα πέσει πάλι καμιά καλή προσφορά για Sydney με την Qatar θα το τσιμπίσω, άλλα με βλέπω ποιο πολλή προς Μαρακές, λόγο του φθηνού εισιτηρίου ;/
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Πολλα συγχαρητηρια και απο εμενα Θαναση.

Νομιζα οτι τα αεροπορικα τα προσφερει η sofitel.
Η qatar εχει ακομα εκεινη την προσφορα για αυστραλια?

Υ.Γ:Μαζι την ιδια σκεψη?Μπραβο!
Για μελβουρνη ειχε μια θυμαμαι,που το ειχες γραψει.Ε για συδνευ θα βρεις φθηνα μετα.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Δεν πειράζει και το Μαρακές μια χαρά είναι.. Οργάνωσε και μια εξόρμηση στην έρημο με διανυκτέρευση και θα ξεφύγεις και από την κουλτούρα της Ευρώπης!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.157
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom