Διαθέσιμοι κωδικοί εκπτωσης για FLIXBUS μεχρι 28/2/2018

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Χελόου,

Ανοίγω αυτό το θέμα στα ταξιδιωτικά επίκαιρα.

Στην Βενετία υπήρχαν σε 2-3 σημεία διαθέσιμα flyers με κωδικούς promo από την flixbus (https://www.flixbus.com/) με έκπτωση 3 ευρώ ανά κράτηση μέχρι 28 Φλεβάρη. Μάζεψα καμιά 50αριά τέτοια, οπότε όποιος θέλει να κλείσει δρομολόγια με Flixbus (αυτή την εταιρεία χρησιμοποιώ εγώ εδώ και κανένα χρόνο όποτε χρειάζομαι λεωφορείο), ας με ειδοποιήσει είτε εδώ στο θέμα είτε προσωπικό μήνυμα να στείλω κωδικούς (for free φυσικά).

Δεν είναι μεγάλο το ποσό, αλλά αν βάλεις για δύο άτομα εισιτήρια μετ'επιστροφής τότε είναι 12 ευρώ έκπτωση σύνολο.
 
Last edited:

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Μου ζητησατε αρκετα ατομα κωδικους και χαιρομαι που δουλεψαν, εχω 6 ακομα flyers διαθεσιμα για κρατησεις μεχρι 28 Φλεβαρη, οποιος θελει μου λεει..
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Μου ζητησατε αρκετα ατομα κωδικους και χαιρομαι που δουλεψαν, εχω 6 ακομα flyers διαθεσιμα για κρατησεις μεχρι 28 Φλεβαρη, οποιος θελει μου λεει..
οι κρατησεις προυποθετουν οτι πρεπει το ταξιδι να γινει ως 28/2?
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
οι κρατησεις προυποθετουν οτι πρεπει το ταξιδι να γινει ως 28/2?
η @paefstra απο οτι μου ειπε, τα χρησιμοποιησε για εισιτηρια τελος Μαρτιου-Αρχες Απριλιου. 28/2 ειναι για να κανεις την κρατηση.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.776
Οντως εκλεισα 2 εισιτηρια για Απριλη με κουπονια και περιμενω να κλεισω αλλα δυο που ακομη δεν ειναι διαθεσιμα.
 

8avos

Member
Μηνύματα
650
Likes
6.355
Παραθέτω κ γω τον κωδικό CRL62K39FKK που στειλε η εταιρεία για10% έκπτωση μέσω της εφαρμογής της.Η διαθέσιμη έκπτωση δεν έχει καταληκτική προθεσμία.
 
Last edited:

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
η @paefstra απο οτι μου ειπε, τα χρησιμοποιησε για εισιτηρια τελος Μαρτιου-Αρχες Απριλιου. 28/2 ειναι για να κανεις την κρατηση.
Αχ ωραια!αν υπαρχουν ακομα διαθεσιμα flyers θα ηθελα και εγω 2!σ'ευχαριστωω! :)
 

Irouli

Member
Μηνύματα
113
Likes
146
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα
Χελόου,

Ανοίγω αυτό το θέμα στα ταξιδιωτικά επίκαιρα.

Στην Βενετία υπήρχαν σε 2-3 σημεία διαθέσιμα flyers με κωδικούς promo από την flixbus (https://www.flixbus.com/) με έκπτωση 3 ευρώ ανά κράτηση μέχρι 28 Φλεβάρη. Μάζεψα καμιά 50αριά τέτοια, οπότε όποιος θέλει να κλείσει δρομολόγια με Flixbus (αυτή την εταιρεία χρησιμοποιώ εγώ εδώ και κανένα χρόνο όποτε χρειάζομαι λεωφορείο), ας με ειδοποιήσει είτε εδώ στο θέμα είτε προσωπικό μήνυμα να στείλω κωδικούς (for free φυσικά).

Δεν είναι μεγάλο το ποσό, αλλά αν βάλεις για δύο άτομα εισιτήρια μετ'επιστροφής τότε είναι 12 ευρώ έκπτωση σύνολο.
Υπαρχουν ακομη διαθεσιμα αυτα τα flyers?? Θελω 4 :)
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Αχ ωραια!αν υπαρχουν ακομα διαθεσιμα flyers θα ηθελα και εγω 2!σ'ευχαριστωω! :)
Υπαρχουν ακομη διαθεσιμα αυτα τα flyers?? Θελω 4 :)
Παιδια, χθες εστειλα τα τελευταια flyers, εχω στειλει σε οσους τα χρησιμοποιησουν να μου στειλουν επιβεβαιωτικο μηνυμα..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.776
Μολις ολοκληρωσα τις κρατησεις για ταξιδι μεταξυ Γενεύης και καποιων πολεων στη Γαλλια. Οι τιμες των εισιτηριων ηταν 6-9 ευρω και διαδρομες 2-3,5 ωρων. Πραγματικα δεν βλεπω το λογο να αγορασει καποιος εισιτηρια interrail για να κανει οικονομικες μετακινησεις εντος Ευρωπης.
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης
Μολις ολοκληρωσα τις κρατησεις για ταξιδι μεταξυ Γενεύης και καποιων πολεων στη Γαλλια. Οι τιμες των εισιτηριων ηταν 6-9 ευρω και διαδρομες 2-3,5 ωρων. Πραγματικα δεν βλεπω το λογο να αγορασει καποιος εισιτηρια interrail για να κανει οικονομικες μετακινησεις εντος Ευρωπης.
συμφωνω, αν και πριν απορροφησει η flixbus την megabus, η megabus για το ηδη υπαρχον δικτυο που ειχε, ειχε ακομα καλυτερες τιμες για booking in advance
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.776
συμφωνω, αν και πριν απορροφησει η flixbus την megabus, η megabus για το ηδη υπαρχον δικτυο που ειχε, ειχε ακομα καλυτερες τιμες για booking in advance
Μπορει, μονο μια φορα ειχα κλεισει megabus πολυ νωρις Βρυξελλες Αμστερνταμ με 15 ευρω και μου ειχε φανει οικονομικοτερο απο το τρενο, αλλα οχι και παμφθηνο
Αλλα και μια μικρη διαφορα να υπαρχει στις τιμες, τωρα η ευκολια να κλεισεις μεγαλες διαδρομες απο μια ιστοσελιδα ειναι πολυ μεγαλη. Αν η παρεα μου ηταν πιο δεκτικη σε λιγη ταλαιπωρια, θα εκλεινα επιστροφη απο την αλλη ακρη της Γαλλιας με ολονυκτιο ταξιδι. Αλλα κραταω τη δυνατοτητα για το μελλον :).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.669
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom