Γενικά Διακοπές αλλά που?

Διακοπές αλλά που?????

  • Ανάφη

    Votes: 5 41,7%
  • Αντίπαρος

    Votes: 4 33,3%
  • Νισυρος

    Votes: 3 25,0%
  • Δονούσα

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    12
  • Poll closed .

coco_

Member
Μηνύματα
1.332
Likes
1.809
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Λοιπον μια και μου δινεις πασα με τα τελευταια σου λογια ....εχω ακουσει απο 2-3 ατομα για την Αναφη (τα ατομα ηταν ψιλοχιππυ σταιλ)..οτι εχει ενα ιδιαιτερο αερα-ατμοσφαιρα και εκει.
Ετσι μου ειχαν πει πριν χρονια και μου ειχε κανει εντυπωση .
Καλά δεν το πήγαινα τόσο στο μεταφυσικό:):)
 

alma

Member
Μηνύματα
3.750
Likes
15.217
Πόσες μέρες θα μείνετε?Ρωτάω γιατί αν μείνετε π.χ.7-8 σε νησιά όπως Δονούσα ίσως βαρεθείτε.
 

pmaria

Member
Μηνύματα
90
Likes
44
εχω παει μονο αναφη. ναι την ψηφιζω. ειναι μικρο και παρεϊστικο νησακι.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.750
Likes
15.217
Για Νίσυρο μου φαίνονται καλές.Να περάσετε καλά ότι και να αποφασίσετε.:)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ε ναι 7 μερες και Δονουσα ....εγω θα βαριομουν πολυ .Δεν ξερω εχει να κανει με το στυλ του καθενος ..εγω θελω να αλλαζω παραστασεις ..καποιοι αλλοι ειναι ευχαριστημενοι να μενουν σε ενα ωραιο περιβαλλον κ να πηγαινουν σε μια ωραια παραλια ..να αραζουν και να ηρεμουν.
Σιγουρα 7 μερες για Νισυρο ειναι καλες .Για Αναφη ..ισως πολλες ..αλλα μπορειτε να κανετε καμια ημερησια προς Σαντορινη ..ειναι κανα 2 ωρο νομιζω.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.750
Likes
15.217
Ίσως πρέπει να ξεκινησεις αποκλείοντας προορισμούς και να μείνεις ανάμεσα στα δύο επικρατέστερα και ύστερα να δεις και διαθεσιμότητα δωματίων για να αποφασίσεις.
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.332
Likes
1.809
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Ίσως πρέπει να ξεκινησεις αποκλείοντας προορισμούς και να μείνεις ανάμεσα στα δύο επικρατέστερα και ύστερα να δεις και διαθεσιμότητα δωματίων για να αποφασίσεις.
Εγω το πήγα ανάποδα:D
Βασικά θέλω περισσότερο Ανάφη και επειδή έψαξα λίγο και απογοητεύτικα άρχισα να ψάχνω εναλλακτικές!
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.332
Likes
1.809
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
http://www.travelstories.gr/%ED%E7%...%F0%DD%F2-%F3%F4%E7-%ED%DF%F3%F5%F1%EF-2.html

Κοκο δεν ξερω αν εχεις δει και αυτο το θεμα για Νισυρο ..μπορει να σε βοηθησει ωστε να την απορριψεις ή να την επιλεξεις .
Thanks Kleopatra. Βασικά από αυτή την ιστορία μου μπήκε η σκέψη της Νισυρου. Βέβαια είμαι Κυκλαδόφιλη και αν και η Αστυπάλαια (που κι αυτή δεν είναι κλασσική Δωδεκανήσια στο στυλ) μου αρεσε αλλά κάτι λίγο μου έλειπε.
Το άλλο μέλος της παρέας όμως ψήνεται :D
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αστυπαλαια εχω παει ...Νισυρο οχι (αλλα εχω δει και διαβασει).
Ταπεινη μου γνωμη ειναι καλυτερη η Αστυπαλαια ...αν και αυτη δεν σε καλυψε απολυτα.......:roll:

Ψαχτο βρε παιδι μου λιγο πιο εμπεριστατωμενα για Αναφη ..αφου σε βλεπω για εκει κλινεις .
Ή εστω αν δεν κατσει η Αναφη ..Αντιπαρος με περασματα στην Παρο ...ή μοιρασε τις μερες στις Μικρες Κυκλαδες ..οχι ολες στη Δονουσα.
Κυκλαδες for ever!!!!
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.332
Likes
1.809
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
εντάξει μην λέω και βλακείες η Αστυπάλαια φοβερή αλλά επειδή το είχα συνδυασει με Αμοργό, η Αστυπάλαια (στο συνολο γιατι μόνο η Χώρα είναι εκπληκτικη) ήταν ένα κλικ πιο κάτω.
Kleopatra με έχεις πιάσει ότι έχω αποφασίσει και δεν το ξέρω....:haha::haha::haha:
Εντάξει έβαλα και μια δημοσκόπηση για να πείσω τον έτερο συνταξιδιώτη ότι έχω δίκαιο και με στοιχεία....:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.459
Μέλη
38.940
Νεότερο μέλος
then8

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom