Γενικά Διακοπές για ζευγάρι...

rozgou

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Γεια σας!! Ψάχνουμε με το αγόρι μου τον φετινό μας προορισμό και θα ήθελα την βοήθειά σας.. Πέρυσι πήγαμε Σαντορίνη και το είχαμε αποφασίσει από την αρχή Φέτος όμως δεν έχουμε ιδέα!!! Θα πάμε με μηχανάκι οπότε η Σκιάθος είναι μάλλον ανέφικτη καθώς δεν φεύγει πλοίο από Πειραιά.. Μετά σκεφτήκαμε Μήλο αλλά και η Φολέγανδρος μου φάνηκε καλή... Δεν θέλουμε κάτι εντελώς ήσυχο αφού είμαστε μικροί (20!!) αλλά ούτε και κάτι ξέφρενο.... Τι προτείνετε ;;;
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ναξο Φολεγανδρο ή Σύρο :)
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
κοιτάξτε κι για Χανία, κι φθήνα, κι ώραια κι νυχτερινη ζωη
 

rozgou

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Κάρπαθο έχω ξαναπάει και μου φαίνεται και πού μαρκυά... Κύθηρα ε ;;; Δεν το είχα σκεφτεί...Σύρο έχω πάει 3ήμερη με το σχολείο και ήταν πολύ όμορφη αλλά δεν μου κάνει το κλικ!! Είμαι από την Κρήτη οπότε δεν φιγουράρει στις προτιμήσεις μου
 

maska_29

Member
Μηνύματα
381
Likes
788
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω το Σέλας...
Μια Αμοργό από μένα...
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Γεια σας!! Ψάχνουμε με το αγόρι μου τον φετινό μας προορισμό και θα ήθελα την βοήθειά σας.. Πέρυσι πήγαμε Σαντορίνη και το είχαμε αποφασίσει από την αρχή Φέτος όμως δεν έχουμε ιδέα!!! Θα πάμε με μηχανάκι οπότε η Σκιάθος είναι μάλλον ανέφικτη καθώς δεν φεύγει πλοίο από Πειραιά.. Μετά σκεφτήκαμε Μήλο αλλά και η Φολέγανδρος μου φάνηκε καλή... Δεν θέλουμε κάτι εντελώς ήσυχο αφού είμαστε μικροί (20!!) αλλά ούτε και κάτι ξέφρενο.... Τι προτείνετε ;;;
Σέριφο: 70 υπέροχες παραλίες, χώρα μαγεία, για ποτάκι και χορό το βράδυ Yacht Club, συνέχεια με άφτερ στο Shark και μοναδική ανατολή το πρωί στις ξαπλώστρες της παραλίας τρώγοντας από τον τοπικό φούρνο στο Λιβάδι...
Αν κάνετε και κάμπινγκ, στο νησί θα βρείτε από τα καλύτερα των Κυκλάδων.
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
+1 για Σέριφο κι από μένα, ειδικώς στις ηλικίες σας είναι ταμάμ.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καταρχην μην σας περιοριζει το μηχανακι.Στα νησια μπορεις να νοικιασεις ανετα και να μην σπας και χαλας το δικο σου.
Μην απορριπτετε τη Μηλο.Κλασσικο ζευγαρονησι (ουτε μπακουροκαταστασεις-ουτε γκομενοκαταστασεις)...τελειες παραλιες.
Αλλες προτασεις =Φολεγανδρος ,Αμοργος.
Κουφονησια (αν και εχουν καλες παραλιες...δεν θα το ελεγα...παραειναι ησυχα στη διασκεδαση.)
Δειτε επισης και τη Σιφνο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom