Διακοπές σε μέρος με απάνεμες παραλίες

myrto1608

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καληπέρα σας!

Φέτος θέλουμε με το φίλο μου να επιλεξουμε ένα μερος για διακοπές (είτε σε νησί είτε όχι) το οποίο να έχει κατα βάση ώραιες και απάνεμες παραλίες καθως έχουμε sup και για να ευχαριστηθείς τη βολτα καλό είναι να μην έχει αέρα. Από κει και πέρα δεν έχουμε κάποια αλλα στάνταρ αρκεί να υπάρχει καλό φαι και έστω ένα μέρος να πιεις μια μπύρα το βράδυ :)
Οι διακοπές μας είναι από 10-22 αυγούστου και μετά θα πάμε βέροια σε ένα γάμο όποτε ισως να μας βολευε κατι προς τα εκει αλλα οχι οτι είναι και απαραίτητο. Θα ήθελα πολύ να ακούσω αν κάποιος έχει κάτι να μας προτείνει

Ευχαριστώ πολύ!
 

to_poulaki

Member
Μηνύματα
14
Likes
9
Αφού θα πατε Βέροια κοιτάξτε για Χαλκιδική :)
Τέλειες παραλίες και σχεδόν σπάνια φυσάει. Αν προτιμάτε νησί υπάρχει η επιλογή της Αμμουλιανής, μικρή αλλά πανέμορφη.
 

myrto1608

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ευχαριστω για τις πληροφορίες! Κι εμείς την είχαμε σκεφτεί τη χαλκιδική συγκεκριμένα για το δευτερο πόδι. Αυτό που λέμε είναι να πάμε σε κάποιο από τα πολλά κάμπινγκ που έχει. Το θέμα είναι κοντά σε ποια περιοχή.. Από αυτά που έχω δει ξεχωρισα την Σάρτη και την Τορώνη. Ποιο από τα δυο μέρη έχει ωραιο φαγητό και καλυτερα μέρη για το βράδυ? Να σημειώσω οτι γενικά δεν μας αρέσουν τα mainstream μαγαζια πιο πολύ μπαρ που παιζουν μουσική rock,reggae κτλ.. Τι να προτιμήσουμε?
 

to_poulaki

Member
Μηνύματα
14
Likes
9
Το δεύτερο πόδι είναι η καλύτερη επιλογή γι'αυτό που θέλεις. Προσωπικά απο καμπινγκ έχω μείνει μόνο στον αρμενιστή και στο θάλαττα στο καλαμίτσι οπότε δεν μπορώ να βοηθήσω. Κάνε μια αναζήτηση στο φόρουμ θα βρεις πολλές πληροφορίες. Μην παραλείψετε να πάτε στο ethnic beach bar στην Τριστινίκα :)
 

hlhjac

Member
Μηνύματα
417
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος
Το δεύτερο πόδι είναι η καλύτερη επιλογή γι'αυτό που θέλεις. Προσωπικά απο καμπινγκ έχω μείνει μόνο στον αρμενιστή και στο θάλαττα στο καλαμίτσι οπότε δεν μπορώ να βοηθήσω. Κάνε μια αναζήτηση στο φόρουμ θα βρεις πολλές πληροφορίες. Μην παραλείψετε να πάτε στο ethnic beach bar στην Τριστινίκα :)
Ακριβώς πίσω από το ethnic στη Τριστινικα είναι το κάμπινγκ Ιζα. Είναι πολύ καλό και καθαρο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.726
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom