Πορτογαλία Διακοπές στη νότια Πορτογαλία

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.636
Likes
12.459
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Σκέφτομαι πολύ σοβαρά φέτος τις καλοκαιρινές διακοπές να τις περάσω στη νότια Πορτογαλία. Περίπου 2 εβδομάδες από μέσα Ιουλίου και μετά. Έχω ήδη επισκεφθεί τη Λισσαβόνα και κάποια στιγμή θα πάω και στο Πόρτο. Έχω ψάξει αρκετά τα προηγούμενα θέματα για Πορτογαλία αλλά εκτός από την ιστορία του dimosf και τα αρνητικά σχόλια του geopnd δεν έχω βρει άλλες πληροφορίες. Καταλαβαίνω ότι πρόκειται για ιδιαίτερα τουριστική περιοχή, με Βρετανούς και Γερμανούς, αλλά από φωτογραφίες που βλέπω έχει κάτι απίθανες παραλίες.

Υπάρχει λοιπόν κάποιος που έχει αποτολμήσει καλοκαιρινές διακοπές εκεί για να μου δώσει τα φώτα του? Ψάχνω για πόλεις ή χωριά που να έχουν κάποιο ενδιαφέρον (γραφικές πχ) και για παραλίες που να μην γίνεται χαμός. Οποιαδήποτε πληροφορία είναι ευπρόσδεκτη για να αποφασίσω αν το όλο εγχείρημα αξίζει τελικά...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.636
Likes
12.459
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Λόγω σπασμένου ποδιού:mad: το εγχείρημα αναβάλλεται. Αλλά όποιος θέλει να μου δώσει πληροφορίες είναι ευπρόσδεκτες γιατί του χρόνου θα το ξαναπροσπαθήσω.
Υγεία πάνω απ' όλα που λέει και η μαμά μου...
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Λόγω σπασμένου ποδιού:mad: το εγχείρημα αναβάλλεται. Αλλά όποιος θέλει να μου δώσει πληροφορίες είναι ευπρόσδεκτες γιατί του χρόνου θα το ξαναπροσπαθήσω.
Υγεία πάνω απ' όλα που λέει και η μαμά μου...
Περαστικά σου. Θα πάς μόλις γίνεις καλά.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Λόγω σπασμένου ποδιού:mad: το εγχείρημα αναβάλλεται. Αλλά όποιος θέλει να μου δώσει πληροφορίες είναι ευπρόσδεκτες γιατί του χρόνου θα το ξαναπροσπαθήσω.
Υγεία πάνω απ' όλα που λέει και η μαμά μου...
Πληροφοριες δεν εχω αλλα ...περαστικα σου!
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
μπήκα γεμάτη χαρά για να δω τι πληροφορίες έχεις συλλέξει για την νότια Πορτογαλία αλλά ...
Δεν πειράζει κάτσε εσύ να γιάνεις, θα πάω εγώ φέτος και θα σου κάνω μια πλήρη ανταπόκριση όταν γυρίσω. Ψάξε εσύ ερωτήσεις για να σου βρω εγώ απαντήσεις ναι;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.636
Likes
12.459
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μπράβο! Χαίρομαι πάρα πολύ. Θα περιμένω την ανταπόκρισή σου, πραγματικά, με ανυπομονησία.
Να περάσεις πολύ καλά.
Φαντάζομαι θα πας τώρα το καλοκαίρι. Πότε? Ποιες πόλεις ή χωριά λες να επισκεφτείς?
 

jpsih

Member
Μηνύματα
243
Likes
110
Επόμενο Ταξίδι
???
ειναι λιγο ασχημο εν οψει καλοκαιριου, αλλα ελπιζω του χρονου να εισαι πανω απο ολα υγιης και φυσικα να υπαρχουν ακομα λεφτα.. :D

περαστικα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.188
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom