Διακοπές 2017 με τη κολλητή

Marizoula

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Γεια σας!θα ήθελα ιδεες για το που θα μπορουσα να παω διακοπές με την φίλη μου φετος το καλοκαίρι,ειμαστε και οι 2 στα 29 έχουμε πάει Σίφνο,Σαντορινη,Πάρο,Ιο,Αντίπαρο,Νάξο,Σύρο και Ύδρα θέλουμε ενα νησάκι να έχει νυχτερινή ζωή μη κόψουμε τις φλέβες...επισης δεν παιζει μεταφορικο!τι λετε θα τα καταφέρουμε?
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.150
Likes
5.394
Γεια σας!θα ήθελα ιδεες για το που θα μπορουσα να παω διακοπές με την φίλη μου φετος το καλοκαίρι,ειμαστε και οι 2 στα 29 έχουμε πάει Σίφνο,Σαντορινη,Πάρο,Ιο,Αντίπαρο,Νάξο,Σύρο και Ύδρα θέλουμε ενα νησάκι να έχει νυχτερινή ζωή μη κόψουμε τις φλέβες...επισης δεν παιζει μεταφορικο!τι λετε θα τα καταφέρουμε?
Αν βλέπω καλά λείπει από την λίστα η Μύκονος! :xalara:
 

Marizoula

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Χαχαχα όντως αλλά λέμε να μείνει λίγο ακόμα εκτός λίστας
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Χμμμ Σκιάθος;
 

ElinakiK

Member
Μηνύματα
165
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Βένετο
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
Κ εγώ σκιάθος!!
Εχω πάει με φίλες κ ήταν τέλεια!!!
Ωραίες παραλίες, φουλ νυχτερινή ζωή κ οι παραλίες προσβάσιμες με το λεωφορείο.
Επίσης πληθώρα καταλυμάτων!

Δε λέω πχ ρόδος ή κρήτη (κάποιος νομός της τελοσπάντων) γτ καλό θα είναι να τα γυρίσεις με αμάξι (κατά τη γνώμη μου πάντα)
 
Last edited by a moderator:

Marizoula

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Δυστυχώς Κρήτη επειδή επιβάλλεται μεταφορικο την έχουμε αφήσει εκτός,η Σκιάθος φοβάμαι πως έχει γίνει λίγο σα την Πάρο μαζεύονται πολλά πιτσιρίκια...μην είμαστε σαν συνοδοι σε 5ημερη για Κουφονησια τι λέτε αξίζει?
 

geopap

Member
Μηνύματα
208
Likes
234
Αν πας Νομό Χανίων και μείνεις μέσα στη πόλη, μπορείς άνετα να εξυπηρετηθείς με τα ΚΤΕΛ. Έχει αρκετά συχνά δρομολόγια και για όλες τις γνωστές παραλίες του νησιού. Για το βράδυ θα είσαι κέντρο με τα πόδια σε όλη τη νυχτερινή ζωή της πόλης. Εγώ θα το τολμούσα.

Αλλιώς θα πήγαινα σε κάτι πιο χαλαρό, μπορεί και κάποιο τουρ σε νησιά.
π.χ. Αμοργός, Αστυπάλαια, Πάτμος.
 

ElinakiK

Member
Μηνύματα
165
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Βένετο
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
Δυστυχώς Κρήτη επειδή επιβάλλεται μεταφορικο την έχουμε αφήσει εκτός,η Σκιάθος φοβάμαι πως έχει γίνει λίγο σα την Πάρο μαζεύονται πολλά πιτσιρίκια...μην είμαστε σαν συνοδοι σε 5ημερη για Κουφονησια τι λέτε αξίζει?
Καλέ 29 δεν είπες είστε; ε όχι κ συνοδοί σε 5ήμερη!!
Δεν είπες θέλετε κ νυχτερινή ζωή; (για τα κουφονήσια λέω)
 

Marizoula

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Χαχαχα ε ναι από ότι ακουω Σκιάθο την προτιμα ιδιαιτέρως φοιτητοκοσμος...για Κουφονησια δεν εχω ιδεα είναι κιθάρα παραλία η φαση ε??
 

ElinakiK

Member
Μηνύματα
165
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Βένετο
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
Απ´οτι ξέρω ναι, δεν ξέρω βέβαια αν έχει αλλάξει κάτι τα τελευταία χρόνια.. ιόνιο δε σκέφτεστε καθόλου;; πχ ζάκυνθο;
 
Μηνύματα
16
Likes
10
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Γη
Δονούσα. Καλύτερα απο Κουφονήσια. Για ελεύθερο κάμπινγκ αν και πλέον έχει και αρκετά δωμάτια. Έχει 2-3 μπαράκια, ωραίες παραλίες και δεν χρείαζεται μεταφορικό.
Πιο χαλαρα στη Νίσυρο. Πάσχει απο παραλίες, αλλά έχει απίστευτη μαγεια και μέρη για ποτάκι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom