Διακοπες ... (που?)

taver

Member
Μηνύματα
12.501
Likes
29.151
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Kαλησπερα. Θα παμε ζευγαρι διακοπες καμια 10αρια μερες και θα ηθελα να μου προτινετε καποιο μερος. Θα αναλυσω τι θελω και πως εχει η κατασταση ωστε να βοηθησω και να γινω πιο συγκεκριμμενος. Τις προηγουμενες χρονιες εχουμε παει, Σκοπελο, Ναξο, Σκιαθο, και παλαιοτερα Σαντορινι και Παρο. Εμενα με ενδιαφερει εκει που θα παω να εχει ωραια θαλασσα, καλο φαγητο, ωραια χωρα με στενα να την περπατησεις και καποια νυχτερινη διασκεδαση (να υπαρχει νυχτερινη ζωη δηλαδη, οχι οτι απαραιτητα θα βγουμε σε club αλλα μια φορα αμα σου ερθει να εχει καπου να πας?).
Τι προτινετε? Πειτε μερη που να πληρουν κατα την αποψη σας αυτα που ζητησα παραπανω...
Κούβα. Ή και Goa, αν έχετε υψηλές απαιτήσεις από το φαγητό.
 

stratigos24

Member
Μηνύματα
20
Likes
1
Kouβα? Εξωτερικο?

Τελικα κλεισαμε μονο για Παρο 10 μερες.

Να ειστε καλα. Σας ευχαριστω ολους για τις προτασεις σας και το χρονο σας.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kouβα? Εξωτερικο?

Τελικα κλεισαμε μονο για Παρο 10 μερες.

Να ειστε καλα. Σας ευχαριστω ολους για τις προτασεις σας και το χρονο σας.
Συγνωμη αλλα... ποιος σου προτεινε την Παρο γιατι διαβαζω τα μηνυματα αλλα δεν μπορω να το βρω....:roll:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...

stratigos24

Member
Μηνύματα
20
Likes
1
Τι τους ρωταγες τη γνωμη τους τοτε; Να χεις τσαμπα και την υποχρεωση οτι βοηθησανε να αποφασισεις!
Δεν το βλεπω ετσι. Αν εσυ παλι το βλεπεις ετσι τοτε οκ, δεν ξερω τι να σου πω. Περιμενα γνωμες μηπως και βρω που να παω αλλα τελικα βρηκα καπου που δεν υποθηκε αλλα εμενα μου αρεσει. Που ειναι το κακο δεν ξερω. Και παλι το θεμα θα υπαρχει να δουν και αλλοι τις προτασεις που μου δωσανε σε εμενα τα παιδια και μπορει να βοηθηθουν..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.280
Μηνύματα
886.477
Μέλη
38.950
Νεότερο μέλος
vaggelis55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom