Γενικά Διακοπες τα χριστουγεννα αλλα που???

angie89

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
Γεια σας,σκεφτομαστε με τους γονεις μου να γιορτασουμε τα χριστουγεννα σε καποιο μερος της ευρωπης.. το που δεν το ξερουμε ακομα αν και εχουμε σκεφτει πολλα.. οπως αυστρια, ελβετια, τσεχια, ουγγαρια, ακομα και σκωτια.. και θα θελαμε αν ειναι δυνατο να συνδιασουμε την επισκεψη σε καποια μεγαλη πολη οπως π.χ βιεννη .. βουδαπεστη..κτλ.. με την επισκεψη σε καποιο χιονοδρομικο.. καθως ο πατερας μου λατρευει το σκι.. !! οποτε το σκεφτομουνα ετσι ωστε να μεναμε 3-4 μερες σε καποια απο τις μεγαλες πολεις και 3-4 κοντα σε καποιο χιονοδρομικο..!! εχετε να προτεινετε κατι ακομα και για αλλα μερη?
 

maska_29

Member
Μηνύματα
381
Likes
788
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω το Σέλας...
Δηλώνω άσχετη με το σκι (οπότε σίγουρα θα βρεθεί κάποιος πιο σχετικός να βοηθήσει) αλλά η προφανής απάντηση είναι να κινηθείς στην περιοχή των Άλπεων.
(π.χ. κοντά στο Insburg υπάρχουν αρκετά χιονοδρομικά και η πόλη είναι πολύ όμορφη)
Με μια πολύ γρήγορη αναζήτηση έπεσα πάνω στη σελίδα
Xιονοδρομικά Εξωτερικού
Αν το ψάξεις καλύτερα θα βρεις σίγουρα πολλές πληροφορίες.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
(π.χ. κοντά στο Insburg
Innsbruck θες να πεις :p

εγώ θα σου έλεγα αν βρεις φθηνό εισιτήριο ή να πας Μόναχο (κι από εκεί το Innsbruck & Salzburg είναι σε ακτίνα των 1 με 1 1/2 ώρας) ή να πας Κρακοβία κι από εκεί με αμάξι ή με λεωφορείο Zakopane ή Σλοβάκικα Tatry.

Για χιονοδρομικά στην Πολώνια μπορώ να σε βοήθησω ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.534
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom