Διαμονή Ηράκλειο Κρήτης

athina73

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο ακόμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Δες λίγο το hotel Athinaiko στο booking το χειμώνα έχει πολύ οικονομικά δωμάτια και είναι μια χαρά λένε, το καλοκαίρι βέβαια δεν ξέρω πόσο τα δίνει!Είναι πάντως πολύ κοντά στο κέντρο με τα πόδια!
 

nionios

Member
Μηνύματα
27
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Καλησπέρα σε όλους!
Θα ήθελα την βοήθεια των Κρητικών του Forum...
Γνωρίζει κανείς να μου προτείνει φθηνή διαμονή στο Ηράκλειο προς Καρτερό-Γούβες-Επισκοπή-Ελιά-Κοκκίνη Χάνι??? Ενδιαφέρομαι να κλείσω για άτομα μεγαλύτερης ηλικίας συγγενείς μου (55+) οπότε μην μου προτείνετε κάτι σε hostel Κλπ...Aν υπάρχει και η λύση βίλας με 2-3 δωμάτια ακόμα καλύτερα... μιλάω για 5 άτομα συνολικά...Ευχαριστώ πολύ!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Για Κοκκινη Χανι δες το παρακατω σαιτ

Booking.com: Ξενοδοχεία σε Κοκκίνη Χάνι. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

Για περισσοτερες επιλογες εδω....δες προσεκτικα τις περιοχες που ζητησες, θα σου ελεγα να ψαξεις και προς Αγια Πελαγια

Booking.com: Αποτελέσματα αναζήτησης. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.707
Likes
6.337
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Καλησπέρα σε όλους!
Θα ήθελα την βοήθεια των Κρητικών του Forum...
Γνωρίζει κανείς να μου προτείνει φθηνή διαμονή στο Ηράκλειο προς Καρτερό-Γούβες-Επισκοπή-Ελιά-Κοκκίνη Χάνι??? Ενδιαφέρομαι να κλείσω για άτομα μεγαλύτερης ηλικίας συγγενείς μου (55+) οπότε μην μου προτείνετε κάτι σε hostel Κλπ...Aν υπάρχει και η λύση βίλας με 2-3 δωμάτια ακόμα καλύτερα... μιλάω για 5 άτομα συνολικά...Ευχαριστώ πολύ!
για πόσους μήνες ; ή μέρες;
 

nionios

Member
Μηνύματα
27
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
όταν λες επιπλωμένο τί εννοείς?
βασικά βρίσκω και με 60 το δίκλινο ήδη, ψάχνω για κάτι πιο οικονομικό ανά άτομο... γι' αυτό μίλησα και για βίλα, μήπως βγει πιο οικονομικά από τα 60 το δίκλινο...στα 5 άτομα αν βρω με 100 ευρώ την βραδιά σε βίλα θα είναι 20 ευρώ το άτομο... επίσης να πω δεν μιλάω για ξενοδοχεία που καταλαβαίνω είναι πιο ακριβά...και τα ενοικιαζόμενα δωμάτια μια χαρά μας κάνουν...
πάντως ευχαριστώ...
 

zenia_ki

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΝΔΡΙΑΝΟΥΠΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΕΡΟΣΟΛΥΜΑ
Καλησπέρα, είμαι καινούργια στο φόρουμ.

Θέλω να πάω το καλοκαίρι ταξίδι στο Ηράκλειο της Κρήτης. Λόγω έλλειψης χρημάτων όμως ψάχνω οικονομικά ξενοδοχεία στο νησί. Σκέφτομαι οτι αρχές Σεπτέμβρη είναι καλή εποχή. Δεν γνωρίζω όμως τιποτα για την περιοχή, τα αξιοθέατα, τις συγκοινωνίες κτλ.

Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Είμαι κι από μακριά Αλεξ/πολη.

Ευχαριστώ!

Φιλικά, Ευγενία
 

Angel84

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Ραπα Νουι
Γεια σου Zenia! Επειδή είμαι απο Ηράκλειο μπορώ να σου πώ αρκετά πράγματα αλλα πρίν θα σε ρωτήσω..εισαι σίγουρη;;Το Ηράκλειο ειναι τσιμεντουπολη και δεν θα το πρότεινα για διακοπές.Εγω πάω να δω οικογένεια και αφου τους δω και τους χαρώ φεύγω άρον άρον για τα Χανιά που είναι καταπληκτικά. Οπότε σκέψου και αν είσαι σίγουρη οκ θα στα πώ όλα:)
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.906
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
οταν λεει το κοριτσι Ηρακλειο προφανως δε θα εννοει την πολη σαν πολη,αλλα τον νομο του Ηρακλειου .. Πες μας ποσες μερες διαθετεις,τι παρεα θα ερθετε κατω κλπ κλπ για να σε βοηθησουμε :)
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.707
Likes
6.337
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
εδώ θα βρεις με όλες τις τιμές. ιδίως τον Σεπτέμβρη που είναι και ο καλύτερος μήνας.
για το τι θα δεις διάβασε :πληροφορίες Κρήτη κλπ. σίγουρα δεν θα βαρεθείς σ αυτή τη περιοχή
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.064
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom