Τουρκία Διαμονή στην Κωνσταντινούπολη

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Τσεκαρε για τιμές τελευταίας στιγμής εκεί που έμεινα εγώ με θέα και σπουδαίο πρωινό με τουρκικα γλυκά, μήπως είσαι τυχερή http://www.thegoldenhorn.com/
Επίσης εδώ "For five-nights stay, Golden Horn Hotel offers you one way free pick up transfer from Atatürk Airport." και στις 5 νύχτες κάνει έκπτωση 10%
Είσαι θεά!!!Το εκλεισα ήδη!Δε το έχει στο booking που ψαχνω συνήθως γι'αυτο δε το είχα δει.Τους πηρα τηλέφωνο κι απο 100 τη βραδιά μου το αφησαν 72 ευρω και μάλιστα το deluxe τρίκλινο!Σ'ευχαριστώ πολυ!!!

:bleh:

Το safran να επιλέξεις γιατί είσαι και πιο κοντά σε στάση τραμ και με τα πόδια δίπλα σε όλα, άσε που στο πρώτο που έβαλες με τη θέα από την ταράτσα, έχει κάτι ανηφόρες που δεν θα σε βολέψουν με τα παιδιά. Και αν θα θέλεις θέα σε εκείνη την περιοχή, θα σου πω ένα μαγαζί με θέα και ταράτσα σε μπλε τζαμί και θάλασσα.
Η επισημανσή σου για τις ανηφόρες ήταν καταλυτική!Απλά το Golden horn που πρότεινε η Paefstra είναι στην ίδια περιοχή με το Le Safran αλλά απο τις φωτο τουλάχιστον, το πρώτο φαίνεται ανώτερο!Σας ευχαριστώ και τους δύο για την άμεση ανταπόκρισή!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.986
Likes
40.872
Είσαι θεά!!!Το εκλεισα ήδη!Δε το έχει στο booking που ψαχνω συνήθως γι'αυτο δε το είχα δει.Τους πηρα τηλέφωνο κι απο 100 τη βραδιά μου το αφησαν 72 ευρω και μάλιστα το deluxe τρίκλινο!Σ'ευχαριστώ πολυ!!!
Ρε συ, μπράβο! Μιλάμε για φοβερή θέα, ξάπλες σε οντάδες στο μπαλκόνι το πρωί, το δε πρωινό είναι άπαιχτο- δε
χόρταινα τα γλυκά και τους μεζέδες πρωί πρωί!
Αν ζητήσεις, σου φτιάχνει κάποιος υπάλληλος καφέ στον τελευταίο όροφο και το απόγευμα για σούπερ φωτογραφίες.
Ευχαριστώ κι εγώ για την επιβεβαίωση ότι λειτουργεί το να τσεκάρω τελευταία στιγμή τιμές σε περίπτωση που ξαναπάω!
P1020559.JPG
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Στο le Safran να μείνετε
Ειναι ποιο βολικό απο το αλλο
Μόλις γύρισα!Έμεινα στο Golden Horn που μου πρότεινε η Paefstra και δηλώνω απολύτως ικανοποιημένη!Εξαιρετικό πρωινό,υπέροχη θέα,ευγενέστατο προσωπικό και πολύ βολική τοποθεσία.Τι άλλο να ζητήσει κανείς;
Η δε Πόλη με μάγεψε...
 

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
για οσους θελουν παλια πολη -καθαρο πολυ βολικο καλες τιμες-διπλα σχεδον απο το μπλε τζαμι-και τραμ
Sultanahmet Suite Life
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Ετσι αοριστα;Πες μας κατι παραπανω.Μπατζετ,τι θελεις γενικα,θες διπλα στα αξιοθεατα η στη νυχτερινη ζωη,κλπ.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.986
Likes
40.872
Τον στέλνεις σε ξενοδοχείο με βαθμολογία 3,8/10; Μη χειρότερα, ένα σκασμό ξενοδοχεία είχει η Πόλη, πολλά από αυτά εξαιρετικα.....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.461
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom