Τσεχική Δημοκρατία Διαμονή στην Πράγα

paefstra

Member
Μηνύματα
13.013
Likes
40.971
Πήρα στο τηλ κέντρο - δεν ακύρωσα, άλλαξα ημερόμηνιες αλλά με χρέωσαν - τους λέω γιατί υπάρχει χρέωση κ μου λένε σε κάθε αλλαγή υπάρχει κόστος επανέκδοσης 23€
Κριμα, την αλλη φορα απο την εφαρμογη. Αν λεμε για κλεισιμο με μιλια κι οχι bonus
 

COOPERMAN

Member
Μηνύματα
88
Likes
52
Κριμα, την αλλη φορα απο την εφαρμογη. Αν λεμε για κλεισιμο με μιλια κι οχι bonus
Είναι τέλος επανέκδοσης δεν νομίζω Ότι έχει να κάνει με την εφαρμογη - κλείσιμο με μίλια ήταν πάντως
Κριμα, την αλλη φορα απο την εφαρμογη. Αν λεμε για κλεισιμο με μιλια κι οχι bonus
λες μέσα από την εφαρμογη να μην χρέωναν ; Πάντως από τους όρους προκύπτει ότι σε κάθε αλλαγή υπάρχει τέλος επανέκδοσης εισιτηρίων
 

Attachments

Sof Guru

Member
Μηνύματα
221
Likes
1.259
Επόμενο Ταξίδι
Πάργα-Πηγές Αχέροντα
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία, Αργεντινή
Κριμα, την αλλη φορα απο την εφαρμογη. Αν λεμε για κλεισιμο με μιλια κι οχι bonus
Έχω αλλάξει ημερομηνίες για πτήσεις που κλείστηκαν με μίλια εντός Ελλάδος μέσω της εφαρμογής δωρεάν όπως λέει η paefstra ενώ στο τηλεφωνικό κέντρο υπήρχε χρέωση 23 ευρώ .
 

COOPERMAN

Member
Μηνύματα
88
Likes
52
Έχω αλλάξει ημερομηνίες για πτήσεις που κλείστηκαν με μίλια εντός Ελλάδος μέσω της εφαρμογής δωρεάν όπως λέει η paefstra ενώ στο τηλεφωνικό κέντρο υπήρχε χρέωση 23 ευρώ .
Έχετε δίκιο έκανα δοκιμη τώρα μέσω της εφαρμογής - δεν θα έπρεπε να ενημερώνουν ; Ήμαρτον δηλαδή
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.013
Likes
40.971
Είναι τέλος επανέκδοσης δεν νομίζω Ότι έχει να κάνει με την εφαρμογη - κλείσιμο με μίλια ήταν πάντως

λες μέσα από την εφαρμογη να μην χρέωναν ; Πάντως από τους όρους προκύπτει ότι σε κάθε αλλαγή υπάρχει τέλος επανέκδοσης εισιτηρίων
Εχω αλλαξει τα ιδια εισιτηρια ως 4 φορες. Η μια αλλαγη ηταν προχθες.
Για να στο λεμε, ετσι ειναι.
 

COOPERMAN

Member
Μηνύματα
88
Likes
52
Ειναι εμποροι, οχι ευαγες ιδρυμα.
Μη ντρεπεσαι να ρωτας εδω πως θα γλιτωσεις λεφτα για το οτιδηποτε.
Όταν τους αναφέρεις στην κλήση παιδιά γιατί υπάρχει χρέωση, θα έπρεπε τουλάχιστον να αναφέρουν την δυνατότητα - ήταν εντελώς παραπλανητικό
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Παρακαλώ ας κλείσει αυτήν η συζήτηση σε αυτό το θέμα. Είναι εκτός θέματος. Μπορείτε να τη συνεχίσετε σε άλλο πιο σχετικό.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.219
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom