Ισπανία Διαμονη στη Μαδριτη

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Φτανουμε 10.30 το βραδυ Μαδριτη οπου θα διανυκτερευσουμε μονο και το πρωι πεταμε για Αθηνα.
Εψαχνα ως τωρα ξενοδοχειο κοντα στο αεροδρομιο με free παραλαβη απο και προς το αεροδρομιο. Τα περισσοτερα ειναι στην περιοχη Barajas. Εχω βρει και το Senator επισης κοντα στο αεροδρομιο.
Τωρα το σπλαχνο μου προτεινει να παμε νυχτιατικα Μαδριτη να ξενυχτησουμε αφου θα ειναι Σαββατοβραδο. Κι εμενα δεν με χαλαει η ιδεα.
Παιζει μετρο ολη νυχτα τα Σαββατοβραδα στη Μαδριτη?
Εχει 24ωρο λεωφορειο απο το terminal 2...απλα αν φτανετε terminal 4s,βαλτε και 1 ωρα εξτρα μετακινησεις απο τερμιναλ σε τερμιναλ..το λεωφορειο που συνδεει τα τερμιναλ μετα τις 00.00 εχει δρομολογια ανα 30-40λεπτα!Βarajas πρεπει να ναι σα τα σπατα,οτι μαγαζι κοιταγα μετα τις 00.00 ηταν κλειστο οποτε θα πρεπει να χετε λυσει και το θεμα του φαγητου ως τοτε αν πατε προς τα εκει
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.938
Likes
40.786
Εχει 24ωρο λεωφορειο απο το terminal 2...απλα αν φτανετε terminal 4s,βαλτε και 1 ωρα εξτρα μετακινησεις απο τερμιναλ σε τερμιναλ..το λεωφορειο που συνδεει τα τερμιναλ μετα τις 00.00 εχει δρομολογια ανα 30-40λεπτα!Βarajas πρεπει να ναι σα τα σπατα,οτι μαγαζι κοιταγα μετα τις 00.00 ηταν κλειστο οποτε θα πρεπει να χετε λυσει και το θεμα του φαγητου ως τοτε αν πατε προς τα εκει
Οκ, τοτε να κρατησω το χοτελ που προσφερει δωρεαν transfer απο συγκεκριμενο τερμιναλ προσγειωσης και να εχουμε μαζι φαι. Τερμιναλ 1 φτανουμε.
 
Last edited:

LOULOUTGAL

Member
Μηνύματα
144
Likes
102
Ονειρεμένο Ταξίδι
γαλλικη πολυνησια
Έχει μείνει κάποιος στο petit palace puerta del sol να μου πει εντυπώσεις?Επειδη εχω κανει κρατηση αλλα ειναι τσιμπημένη η τιμή του .
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.783
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom