Ισπανία Διαμονη στη Μαδριτη

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Δες και petit palace tres cruises & petit palace carmen πολυ κοντα στην puerts del sol και στην gran via
 

johnmat

Member
Μηνύματα
73
Likes
47
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Δες και petit palace tres cruises & petit palace carmen πολυ κοντα στην puerts del sol και στην gran via

τα είδα και αυτά , ξεφεύγουν λίγο στην τιμή...
Κατέληξα στα 1) Petit Palace Triball και 2) Petit Palace Opera. Εντός 2-3 ημερών θα αποφασίσω . Θέλω λίγο να κοιτάξω σταθμούς μετρό , εστιατόρια που είναι κοντά κλπ...
 

johnmat

Member
Μηνύματα
73
Likes
47
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Γνωρίζει κανείς τι συμφέρει πιο πολυ , να κλείσω ταξί μέσω ιντερνετ από αεροδρόμιο για το κέντρο πόλης κ τούμπαλιν ή να πάρω κάποιο από τα ταξί που περιμένουν στο αεροδρόμιο; θέλω ταξί λόγω του οτι επειδή θα έχουμε και την μπεμπα μαζί να μην ταλαιπωρηθούμε και άλλο λόγω του ταξιδιού...
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Τα ταξι ειναι απο εξω παντως ακριβως κ δεν θα ταλαιπωρηθεις
 

DimitrisKS13

Member
Μηνύματα
61
Likes
1
Hello, πείτε κάποιες καλές περιοχές να ψάξουμε ξενοδοχείο για Μαδριτη
Κάπου να βολεύει, θα έχουμε αμάξι αλλά η λογική είναι παρκάρισμα και πόδια η συγκοινωνία

Δεν θυμάμαι σε ποιες περιοχές είναι καλά χωρίς να μας σφάξουν στον δρομο
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.753
Parking δωρεάν τα ξενοδοχεία δεν δίνουν,εκτός αν είναι εκτός πόλης
και μετακινήστε από έξω μέσα με το αυτοκίνητο.Πάντως σχεδόν όλη η πόλη δεν έχει
δωρεάν παρκάρισμα.
χωρίς να μας σφάξουν στον δρομο
Νομίζω υπερβάλλεις.Στην Μαδρίτη πας.Όχι Ν.Αφρική.
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Hello, πείτε κάποιες καλές περιοχές να ψάξουμε ξενοδοχείο για Μαδριτη
Κάπου να βολεύει, θα έχουμε αμάξι αλλά η λογική είναι παρκάρισμα και πόδια η συγκοινωνία

Δεν θυμάμαι σε ποιες περιοχές είναι καλά χωρίς να μας σφάξουν στον δρομο
Παω το καλοκαίρι Μαδρίτη και έχω κλείσει στο eurostar Madrid tower το οποίο είναι ενα 15λεπτο με το μετρο! και νομιζω εχει και παρκινγκ! αν αποφασισεις να πας κλεισε απο την επισημη σελιδα του χοτελ για να εχεις δωρεαν πρωινο!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.023
Likes
41.005
Φτανουμε 10.30 το βραδυ Μαδριτη οπου θα διανυκτερευσουμε μονο και το πρωι πεταμε για Αθηνα.
Εψαχνα ως τωρα ξενοδοχειο κοντα στο αεροδρομιο με free παραλαβη απο και προς το αεροδρομιο. Τα περισσοτερα ειναι στην περιοχη Barajas. Εχω βρει και το Senator επισης κοντα στο αεροδρομιο.
Τωρα το σπλαχνο μου προτεινει να παμε νυχτιατικα Μαδριτη να ξενυχτησουμε αφου θα ειναι Σαββατοβραδο. Κι εμενα δεν με χαλαει η ιδεα.
Παιζει μετρο ολη νυχτα τα Σαββατοβραδα στη Μαδριτη?
 
Last edited:

TsAnn

Member
Μηνύματα
87
Likes
896
Επόμενο Ταξίδι
Περού
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Παιζει μετρο ολη νυχτα τα Σαββατοβραδα στη Μαδριτη?
[/QUOTE]
Δυστυχώς όχι. Κ η ροζ γραμμή που πάει αεροδρόμιο είναι κλειστή σε κάποιο κομμάτι λόγω έργων. Έχουν βάλει λεωφορείο για όσους συνεχίζουν. Δεν το λες και βολικό για κέντρο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom