Τουρκία Διανυκτερευση στο αεροδρομιο Ataturk

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ταξιδευουμε για Νεα Υορκη με τους Τουρκους μεσω Πολης και εχουμε μια διανυκτερευση στην πολη. Η πτηση ειναι την επομενη μερα στις 07:25
Υπαρχει καποιο ξενοδοχειο που προτεινετε κοντα στο αεροδρομιο, ετσι ωστε να μην ταλαιπωρηθουμε το πρωι με την μετακινηση?
Βλεπω οτι υπαρχει ενα μεσα στο τερμιναλ , λεγεται TAV airport , αλλα η τιμη ειναι παραλογη.
Εχει καποιος αναλογη εμπειρια?
Εχω βρει αλλο ενα ,το WOW airport με σχετικα καλες κριτικες και αν δεν βρεθει κατι αλλο , μαλλον θα το προτιμησω
Ευχαριστω και περιμενω τις προτασεις σας
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Το WOW είναι μονόδρομος, αν θες να πας με τα πόδια (που λέει ο λόγος), να προλάβεις ξεκούραση και να μην ρισκάρεις ...κυκλοφοριακό.
Είναι λίγο "μαζικής εστίασης", αλλά αξιοπρεπές. Κοίτα τιμές όμως. Στις εκθέσεις, δίπλα στο CNR EXPO CENTER, που πάω...συμφέρει αλλά τσιμπάει.
Υπάρχει εδώ μέσα θέμα για τη διανυκτέρευση στο Ατατούρκ.
Καλή ΝΥ....κι άστους εδώ να λένε..........:):):)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Το WOW είναι μονόδρομος, αν θες να πας με τα πόδια (που λέει ο λόγος), να προλάβεις ξεκούραση και να μην ρισκάρεις ...κυκλοφοριακό.
Είναι λίγο "μαζικής εστίασης", αλλά αξιοπρεπές. Κοίτα τιμές όμως. Στις εκθέσεις, δίπλα στο CNR EXPO CENTER, που πάω...συμφέρει αλλά τσιμπάει.
Υπάρχει εδώ μέσα θέμα για τη διανυκτέρευση στο Ατατούρκ.
Καλή ΝΥ....κι άστους εδώ να λένε..........:):):)
ΑΠο οσα εχω δει , εχω καταληξει στο ιδιο συμπερασμα με εσενα για το WOW.
Πφφφ αυτο το TAV ειναι σουπερ , αλλα .........
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Εχω μείνει στο Radisson Blu(Radisson SAS τότε) το οποίο είναι λίγα λεπτά(με αυτοκίνητο) απο το αεροδρόμιο.Ειναι κοντά στο Expo Center και τις μετακινήσεις τις έκανα με αυτοκίνητο συνεργάτη μου.Πιθανόν το ξενοδοχείο να έχει μεταφορά από/προς αεροδρόμιο καθώς χαρακτηρίζεται σαν airport hotel.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom