Διαπλους Αμαζονίου

D

Delmem39172

Guest
Σε λίγες μέρες πετάω για κολομβια από εκεί οδικως έως το σαν Κάρλος ντε ριο νεγρο και απο εκει ξεκινάει το ταξιδι με ποταμόπλοιο με αρκετές στάσεις έως την πολη μαναους της βραζιλιας.αν όλα πάνε καλά θα φτάσω στην πολη μαναους στις γιορτές των Χριστουγέννων περιπου,ανοίγω και αφήνω σε εκκρεμότητα αυτό το άρθρο,σκοπος μου να φτάσω στις εκβολές του Αμαζονίου στον ατλαντικο ωκεανο που σημαινει οτι μετα την πολη μαναους εχω ακομα δρομο,προς το παρον βαζω στοχο την πολη μαναους.θα γράφω όταν μπορώ και αφού βρω ίντερνετ, εις το επανιδειν. συνεχίζετε.
 

Attachments

Last edited by a moderator:
Μηνύματα
626
Likes
2.873
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Καλό και ασφαλές ταξίδι! Ελπίζω να μας δώσεις πολύ φωτογραφικό υλικό!
 

Taksidiwtis

Member
Μηνύματα
106
Likes
277
Αυτό εινσι ένα ταξίδι που σκεφτομσι. στο μέλλον.Ειχα κανει το 2012 Ιquitos Περου ως Tambatinga Βραζιλία και θα ηθελλα να κάνω όλο τον Αμαζόνιο..Suerte
 
D

Delmem39172

Guest
Αυτό εινσι ένα ταξίδι που σκεφτομσι. στο μέλλον.Ειχα κανει το 2012 Ιquitos Περου ως Tambatinga Βραζιλία και θα ηθελλα να κάνω όλο τον Αμαζόνιο..Suerte
Σκέφτηκα να κάνω το δρομολόγιο μαναους έως Περού ειναι πιο εύκολο λιγοτερο χρονοβόρο και λιγότερο επικίνδυνο αλλα αυτό το δρομολόγιο ενστικτωδώς μου κόλλησε περισσοτερο, σου εύχομαι να το κάνεις και μάλιστα σύντομα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.505
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom