Διπλή συνάντηση.

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.991
Γεια σου ρε paefstra hipster... :p
Kαλο ειναι, νομιζω, να γραψουν ποσοι θα ερθουν... αν ειναι λιγοι η συναντηση μπορει να γινει οντως Αγιας Ειρηνης, αν συγκεντρωθουν πολλα ατομα χρειαζεται μεγαλυτερος χωρος... Μια προταση αν μαζευτουν πολλα ατομα ειναι στο καφε της Αθηναιδας που ειναι πολυ ησυχο και βρισκεται στον Κεραμεικο απεναντι σχεδον απο το μαγαζι που εγιναν τα γενεθλια του φορουμ.
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Φίλε @panpan , αν τελικά σε βγάλει ο δρόμος σίγουρα στη Θεσσαλονίκη στις 4/12, θα μπορούσαμε να γνωριστούμε. Να μου εξηγήσεις κι από κοντά πώς βρίσκεις την όρεξη να απαντάς σε όλους τους αλλόθρησκους :haha:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.760
Να μου εξηγήσεις κι από κοντά πώς βρίσκεις την όρεξη να απαντάς σε όλους τους αλλόθρησκους
Είμαι υπερδογματικός-διαθρησκευτικός-κλπ :haha:
Θα είμαι 4/12 Θεσσαλονίκη και θα τα πούμε από κοντά
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Την Τρίτη 1/12 μπορώ και απόγευμα και βράδυ όπου κανονιστεί.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.724
Likes
15.092
Δυστυχώς δε μπορώ Τρίτη απόγευμα.:( Αν αλλάξει κάτι και γίνει ΣουΚου η συνάντηση πείτε το.....
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Εγω πολυ ευχαρίστως θα αναλάβω θεσ/νικη, αυρίο παραπάνω πληροφορίες. Ως φιλοξενουμενος,πες τι ώρες σε βολέυουν το περισσότερο.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
ααα νιωθω μια συγκινηση, επιτελους θα σας γνωρισω κυριε πιτερ παν! :haha: δηλωνω θαυμαστρια σας θα χρειαστώ αυτογραφο!:shock:
αυτόν τον αχαρο Δεκεμβρη που δεν θα ξεκουνησω από αυτή τη χωρα βολεύομαι να σας συναντησω παιδια!Ελπιζω να μην πατε για φαγητο μονο γιατι είμαι σε διαιτα...μονιμη!:twisted:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.760
Εγω πολυ ευχαρίστως θα αναλάβω θεσ/νικη, αυρίο παραπάνω πληροφορίες. Ως φιλοξενουμενος,πες τι ώρες σε βολέυουν το περισσότερο.
Μετά τις 18.00 είμαι ελεύθερος.Ότι ώρα σας βολεύει.
Νομίζω κατά τις 19.00 είναι καλά.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Δεν πρέπει να χάσω την ευκαιρία να γνωρίσω τον ομοιδεατη μου και να δω και άλλα γνώριμα πρόσωπα που έχω χρόνια να δω. Αν και την επόμενη πετάω πρωί πρωί για Χίο για δουλειά. Απλά παιδιά κάπου κεντρικά και πιστεύω ότι θα τα καταφέρω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.471
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom