Δυσλειτουργία...

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μου εμφανίστηκε μία περίεργη συμπεριφορά του site και την αναφέρω :
Προσπάθησα να μπώ στο θέμα "Musica Latina!". Όταν πατάω να μπώ στο θέμα, δεν μπαίνει αλλά με πηγαίνει στην κεντρική σελίδα του φορουμ. Μπαίνει μόνο στο τελευταίο post, αλλά εάν πατήσω προηγούμενη σελίδα με πετάει πάλι στην κεντρική σελίδα του φορουμ!!! Το δοκίμασα αρκετές φορές, βγήκα, ξαναμπήκα, το δοκίμασα στον Mozilla και στον IE, πάλι το ίδιο.
Τι συμβαίνει;
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Με Mozilla μου βγαίνει κανονικά. Όλο το θέμα το βλέπω μια χαρά.
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μυστήρια πράγματα.

Έχει κανένας άλλος το ίδιο πρόβλημα;

το τόπικ είναι αυτό εδώ:

http://www.travelstories.gr/%EB%E1%F4%E9%ED%EF%EB%DC%F4%F1%E5%F2-bienvenidos/2027-musica-latina.html
Def από το link, που έβαλες παραπάνω, μπαίνω και γω!
Να προσθέσω μία λεπτομέρεια, που ίσως παίζει ρόλο. Εγώ πήγα από "Αναζήτηση" --> "Γενική αναζήτηση στο φόρουμ", πληκτολόγησα "musica latina", μου έβγαλε διάφορα θέματα, με πρώτο το "Musica Latina!" και από εκεί προσπάθησα να μπώ. Το ξαναδοκίμσα και τώρα (αφού πρώτα μπήκα από το δικό σου λινκ) και πάλι με βγάζει στην κεντρική σελίδα....
Τι να πώ; Μήπως μου έχουν κάνει μάγια;
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Def ξαναδοκίμασα από το δικό σου link, με βάζει στην 1η σελίδα του θέματος, αλλά εάν πατήσω "τελευταία σελίδα" με πάει στην κεντρική σελίδα του φόρουμ...
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα.
 

Gloriana

Member
Μηνύματα
151
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία, Σκανδιναβία
Με mozilla δεν έχω και γω κανένα πρόβλημα.
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Στο computer του σπιτιού δεν έχω ούτε εγώ πρόβλημα. Πιθανόν το πρόβλημα να σχετίζεται με το firewall του γραφείου. Πάντως μέχρι σήμερα δεν μου είχε ξαναεμφανιστεί.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Απο χθες το βραδυ αντιμετωπιζω ενα προβλημα. Εδω και χρονια χρησιμοποιω την σελιδα των στατιστικων οταν συνδεομαι στο φορουμ.
Απο χθες ομως οι μπαρες των θεματων στην συγκεκριμενη σελιδα επαψαν να εμφανιζονται και στη θεση τους μπηκε μια διαφημιση.
Το πρωι μπηκα απο το κινητο μου και ηταν ολα μια χαρα.
Τωρα ξαναμπαινω απο τον υπολογιστη μου και εμφανιζεται παλι η διαφημιση
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Για ποια σελίδα μιλάς; δώσε λινκ, δεν έχω πειράξει τίποτα τέτοιο εγώ τις τελευταίες μέρες.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
http://www.travelstories.gr/index_forums.php

στο χωρο κατω απο τα tabs
Γενικά Περί Ταξιδιών , Ταξιδιωτικές Ιστορίες ,Ταξιδιωτικοί Οδηγοί ,Αναζήτηση Πληροφοριών , Στατιστικά
και πανω απο την μπαρα Πληροφορίες & Στατιστικά.
Εκει ειχε μεχρι καποιες μερες πριν, ειχε στα αριστερα λιστα με τα νεα μελη ,διπλα τις 10 τελευταιες συζητησεις και το ονομα του μελους που εγραψε το τελευταιο ποστ σε καθε συζητηση
Τωρα ολα αυτα δεν υπαρχουν
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κάτι έχεις κάνει εσύ, θα πάτησες το κουμπί "κλεισιμο στατιστικών" το πιο πιθανό. Πήγαινε στον Πίνακα Ελέγχου σου (από την καφέ μπάρα κάτω > Πίνακας Ελέγχου Μελών > Πίνακας Ελέγχου) και θα δεις στην αριστερή στήλη με τις επιλογές, στο "Διάφορα" θα πρέπει να σου έχει μια επιλογή ενεργοποίηση στατιστικών. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.172
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom