Ιταλία Δωμάτιο με θέα

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.027
Mια εικόνα χίλιες λέξεις! Πόσο μάλλον εδώ που μιλάμε για πολλές και πολύ ωραίες εικόνες!!! :clap:
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
εγω που σταθηκα στο τιραμισου αντι για τα τοσα ωραια αξιοθεατα τι να πω;;:haha::haha:

πολυ ωραιες μπραβο!!
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μπράβο ρε getxo.Μας χρειάζονται όμορφες εικόνες σαν αυτές,και στη ζωή μας και στο φόρουμ.

Από ιστορίες σκίζουμε,από φωτογραφίες θέλουμε λίγο "σπρώξιμο" νομίζω.Δυστυχώς δεν βοηθάει καθόλου ούτε η χωρητικότητα,ούτε πολύ περισσότερο η διαχείριση των φώτο στον κειμενογράφο.(παραπονάκια)
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Σας ευχαριστω πολυ ολους. Βασικα ειναι ο τροπος μου να σας μεταφερω το ταξιδι που εκανα στη Τοσκανη! Ενα υπεροχο ταξιδι! Ερχεται και η συνεχεια!
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Πολύ καλό!!
Περιμένω κι άλλο:p
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Κορίτσι, ευχαριστούμε για τις όμορφες εικόνες. :D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μπράβο ρε getxo.Μας χρειάζονται όμορφες εικόνες σαν αυτές,και στη ζωή μας και στο φόρουμ.

Από ιστορίες σκίζουμε,από φωτογραφίες θέλουμε λίγο "σπρώξιμο" νομίζω.Δυστυχώς δεν βοηθάει καθόλου ούτε η χωρητικότητα,ούτε πολύ περισσότερο η διαχείριση των φώτο στον κειμενογράφο.(παραπονάκια)
Δίκιο. Αυτή τη στιγμή είναι η πρώτη μου προτεραιότητα όσον αφορά τα τεχνικά του site, και εξετάζω διάφορες περιπτώσεις, καμία εκ των οποίων δεν είναι όμως εύκολα υλοποιήσιμη ή φτηνή -ή έστω ανεκτού κόστους. Σε κάθε περίπτωση θα κάνω ότι μπορώ για να αλλάξει το σύστημα με τις φωτογραφίες σε κάτι πολύ πιο εύκολο/integrated. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom