Γενικά Δωμάτιο με θέα...

fonzareli

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Οχι δεν λέμε την ταινία... :haha:
Είμαστε ζευγάρι (μεσήλικες που λένε) που έχουμε ταξιδέψει σε αρκετά νησιά (Μύκονο, Σαντορίνη, Πάρο, Νάξο, Φολέγανδρο, Τήνο κλπ) και αγαπάμε κυκλάδες! Μήλο για μια μέρα (ίσα που τη γυρίσαμε).
Δεν έχουμε πάει Κουφονήσια, Αμοργό, Ελαφόνησο, Ανάφη και σε μερικά ακόμη.

Λέμε για 15/7 -25/7. Κάπου εκεί.
Αμάξι αν χρειαστεί παίρνουμε το τζιπάκι μας ή νοικιάζουμε εκεί κάποιο μηχανάκι. Για μπάνια δεν καιγόμαστε (από παραθαλάσσια πόλη είμαστε) αλλά μας αρέσουν φυσικά οι φοβερές παραλίες τύπου Μυκόνου.

Λοιπόν τα ζητούμενα μαζεμένα:
Δωμάτιο με μπαλκόνι ατομικό με θέα! Κάτι σαν αυτά που υπάρχουν στη Σαντορίνη στο γκρεμό ή στη Φολέγανδρο (στο γκρεμό επίσης). Καλά, και να μην έχουν αυτή τη θέα που κόβει την ανάσα δεν πειράζει αλλά σίγουρα να έχουν μπαλκονάκι ατομικό με ρομαντική θέα σε θάλασσα.
Τιμή που να μην περνάει τα 120 ευρώ και φυσικά όσο το δυνατόν χαμηλότερη!
Να μην έχει μόνιμα αέρα!!! (τουλάχιστον να μην είναι το απολύτως στανταρ)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Από τα νησιά που σας έχουν ξεφύγει:
Στην Ανάφη, αν και δεν έχω πάει, αλλά την έψαχνα, μπορεί να πετύχεις ωραία θέα. Για αέρα, δεν ξέρω.
Στην Αμοργό, Αιγιάλη, είχαμε μείνει σε ενοικιαζόμενα, ψηλά και η θέα ήταν φανταστική. Ο αέρα κόβει στην Αιγιάλη. Επίσης στα Θολάρια, πάλι στην Αμοργό μπορείς να βρεις δωμάτια με θέα.
Για Κουφονήσια, μπορεί να βρεις δωμάτια με θέα τη θάλασσα, αλλά όχι ότι θα σου κόψει και την ανάσα. Ο αέρας δεν θα είναι πρόβλημα.
Για Ελαφόνησο, δεν ξέρω αλλά δεν το κόβω για φοβερή θέα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom