Δώρο γενεθλίων αεροπορικά εισιτήρια

meniaaa

Member
Μηνύματα
81
Likes
14
αααααχ σας ευχαριστώ όλους τόσο πολύυυ!!!!
τελικά κατέληξα σε βουκουρέστι.

για διαμονή μπορείτε να με βοηθήσετε; ξέρετε κάποιο καλό ξενοδοχείο;που μου προτείνετε να μείνω?
 

Sofiakarry

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
αααααχ σας ευχαριστώ όλους τόσο πολύυυ!!!!
τελικά κατέληξα σε βουκουρέστι.

για διαμονή μπορείτε να με βοηθήσετε; ξέρετε κάποιο καλό ξενοδοχείο;που μου προτείνετε να μείνω?
Καλησπέρα !! Έχω πάει στο Βουκουρεστι πριν χρόνια ... ελπίζω να μην απογοητεύτεις...
Το μόνη που θυμάμαι Είναι ο ζωολογικός κήπος και το αξιοπρεπέστατο ξενοδοχείο
Λεγόταν
Epoque Hotel - Relais & Chateaux
Αν θυμάμαι καλά με τα πόδια πηγαινοέρχομασταν μέχρι το κέντρο!! Να περάσετε υπέροχα
 
Last edited by a moderator:

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
αααααχ σας ευχαριστώ όλους τόσο πολύυυ!!!!
τελικά κατέληξα σε βουκουρέστι.

για διαμονή μπορείτε να με βοηθήσετε; ξέρετε κάποιο καλό ξενοδοχείο;που μου προτείνετε να μείνω?
Δε θέλω να σε απογοητεύσω μιας και κατέληξες σε αυτή την επιλογή αλλά προσωπική μου άποψη είναι να μη μείνετε καθόλου στο Βουκουρέστι.. Κατευθείαν τρένο για Sinaia ή Brasov που είναι πολύ όμορφα και τα δύο. Το Βουκουρέστι δε μας άρεσε.. Αν πάτε προσοχή με τα ταξί.. Και δε βρίσκεις εύκολα και ζητάνε ότι θέλουν..
 

tsampi90

Member
Μηνύματα
331
Likes
1.750
αααααχ σας ευχαριστώ όλους τόσο πολύυυ!!!!
τελικά κατέληξα σε βουκουρέστι.

για διαμονή μπορείτε να με βοηθήσετε; ξέρετε κάποιο καλό ξενοδοχείο;που μου προτείνετε να μείνω?
Καλησπέρα! Εμείς μείναμε στο Filitti Boutique Hotel.Ειναι στο κέντρο,απέναντι από το Εθνικό Μουσειο της Ρουμανίας και δίπλα στην εκκλησία της Σταυρουπόλεως και στην παλιά πόλη.
Για τις μετακινήσεις σας,θα σας πρότεινα στο https://www.taxibucharest.com/ με το οποίο κλείσαμε και την εκδρομή μας σε Σιναία και Μπράσοβ.
Με τα ταξί δεν αντιμετωπίσαμε κάποιο πρόβλημα,αρκεί να προτιμάτε ταξί που χρεώνουν χαμηλότερη ταρίφα. Η τιμή ανά χιλιόμετρο αναγράφεται πάνω στις πόρτες του εκάστοτε ταξί. Επίσης να πάτε στο Therme Bucuresti,για χαλάρωση στις πισίνες και στις σάουνες.Να περάσετε όμορφα!:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom