Γκάμπια Μάλι Μαυριτανία Μπενίν Μπουρκίνα Φάσο Νίγηρας Σενεγάλη Τόγκο Δ.Αφρική: Togo, Benin, Niger, Burkina Faso, Mali, Senegal, Mauritania, Gambia

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Οταν σε γνώρισα, ούτε που σκεφτόσουν την bussiness class.
Mεγάλωσες και συ κι αποζητάς ανέσεις...
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Και επίσης, αν το επιθυμείς μπορούμε να βάλουμε έναν μετρητή στο προφίλ σου όπου θα μετρά τα πμ. που θα ζητούν την επίμαχη λίστα.. να να σαν να το βλέπω:
1,2,3,6,10,24,59,357,894,12589,298764.....
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.693
Likes
50.602
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το Agadez είναι μια πόλη όπου όλα σχεδόν τα κτίσματα είνια φτιαγμένα από τούβλα λάσπης. Ανοίγει μια πορτούλα και μέσα βλέπεις έναν άλλο τοίχο από λάσπη, που τον διαδέχεται άλλη πόρτα, όπου πολύ συχνά διακρίνεις το μυστηριώδες χαμόγελο κάποιου πολύχρωμου ντόπιου. Φοβερή πόλη, μπαίνει στο προσωπικό μου πάνθεον.
Εικόνα 540.jpg
 
Last edited:

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Στην φωτό την πρωτη εσωτερική φοβερή λεπτομέρεια οι πρίζες και οι διακόπτες σε διάταξη στο ίδιο υψος και στα 2 δωμάτια !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η δευτερη φωτό απλά δεν υπάρχει :shock::shock:.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.147
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Στην φωτό την πρωτη εσωτερική φοβερή λεπτομέρεια οι πρίζες και οι διακόπτες σε διάταξη στο ίδιο υψος και στα 2 δωμάτια !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η δευτερη φωτό απλά δεν υπάρχει :shock::shock:.
Αμαν ρε Χρηστο, στην πρωτη φωτο την αρμονια των διακοπτων παρατηρησες; το μανουλι δεν το ειδες;
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Το μόνο που δε μ'αρέσει γενικά σε φωτογραφίες και είναι ευκαιρία να το πώ, είναι όταν πάνω έχουν ώρα-ημερομηνία. Νομίζω χαλάνε την φωτογραφία. Τώρα πια μπορούμε με το που περνάμε τις φωτογραφίες (αν και απο μόνες έχουν ημερομηνία αν πατήσεις ιδιότητες) να ονομάζουμε τον φάκελο με την ημερομηνία που έχουν βγεί, οπότε δε χαλάνε. Έτσι πιστεύω εγώ και το προτείνω σε όλους.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.238
Μηνύματα
884.563
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom