ΕΛΛΗΝΟΓΛΩΣΣΟΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΙ ΟΔΗΓΟΙ ΣΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΜΟΡΦΗ

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γεια σου και καλώς ήρθες. Για ποιον προορισμό ενδιαφέρεσαι; Υπάρχουν αρκετοί οδηγοί στο apple store φυσικά: iPhone Travel Guides
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μάλλον δεν το είδες καλά. Σαφέστατα και παραπέμπει στο itunes για την αγορά κάθε οδηγού...
 

fourkas

Member
Μηνύματα
62
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
... που άραγε ...
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβική για ένα μήνα
dmdoc έχω βρει διάφορους ξενους οδηγούς (χωρίς jailbreak φυσικά) αλλά στα αγγλικά.
Σου προτείνω να κατεβάσεις αγγλικούς οδηγούς και αν θές διάβασε εδώ καμιά ιστορία να πάρεις καμιά ιδέα.
για ποιό προορισμό ενδιαφέρεσε?
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
απαντω λιγο offtopic αλλα τι μανια σας εχει πιασει με τους ηλεκτρονικους οδηγους? Τα βιβλια που μπορεις να τσακισεις τη σελιδα, να υπογραμμισεις και να σημειωσεις διπλα στο κειμενο σας χαλανε? Η θελετε να μεταφερετε την ατμοσφαιρα του γραφειου σας στο ταξιδι μπας και σας λειψει?
Προσωπικα οσες φορες δοκιμασα να φορτωσω το κινητο μου με τετοια μαραφετια διαπιστωσα πως δεν με βολεψαν καθολου.
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
dmdoc έχω βρει διάφορους ξενους οδηγούς (χωρίς jailbreak φυσικά) αλλά στα αγγλικά.
Σου προτείνω να κατεβάσεις αγγλικούς οδηγούς και αν θές διάβασε εδώ καμιά ιστορία να πάρεις καμιά ιδέα.
για ποιό προορισμό ενδιαφέρεσε?

Φίλε fourkas οι ταξιδιωτικοι οδηγοι δεν με βολευουν στο iphone.Τους προτιμω στην εντυπη εκδοση.Επειδη παντως με ενδιαφερει οδηγος για Πολωνια-Βαρσοβια-Κρακοβια αν εχεις κατι υποψη...ευπροσδεκτο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.903
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom